Wpis z mikrobloga

Deweloper dostał pozwolenie na 37 domów jednorodzinnych. Postawił na nim 7 czteropiętrowych bloków. Ludzie się wkurzyli i złożyli odwołanie, a także wniosek o uznanie budowy za nielegalną. Wojewoda Piotr Ćwik (PiS) nie uznał odwołania i tym samym uznał, że jest to 37 domów jednorodzinnych

#krakow #skawina #dobrazmiana #bekazpisu #deweloperka #polityka
ipkis123 - Deweloper dostał pozwolenie na 37 domów jednorodzinnych. Postawił na nim 7...

źródło: comment_u1GLkQPGmLK2ybhANv8pOw0NvJSLQXgb.jpg

Pobierz
  • 100
Przejeżdżam tamtędy kilka razy w tygodniu, współczuje frajerom którzy kupią te mieszkania, na wizualizacjach piękny plac przed blokiem i garażami a w rzeczywistości do końca działki są tam z 3 metry i droga dojazdowa w dodatku tak wąska, że przy większym ruchu będzie ciężko tam przejechać XD I życzę miłego obcowania z #!$%@? sąsiadami którzy na pewno uprzykrzą życie XD
@Thorkill: jasne. Popierwsze pisowska mendo odczep się ode mnie. Nie jestem żadną konserwą ani neuropą.
Sam jesteś płatnym trollem i każdy to wie. Śmieszą mnie te twoje komentarze i twoich kolegów z pracy. A jak odpowiadam? Odpowiadam tak

JAGIELNIA NIE USTĘPUJE w walce z blokowiskiem zamiast domów jednorodzinnych!


Potencjalnych nabywców mieszkań, przywita od dzisiaj taki baner przy wyjeździe z budowy.

To reakcja mieszkańców na, jak sam podkreśla, ostateczną decyzję Wojewody Małopolskiego,
Wojewoda wydał odmowną decyzje. To te twoje "wolne sądy" to przyklepały.

@Thorkill:

A dlaczego miały nie przyklepać? Bo ktoś nieprecyzyjnie napisał MPZP, czy "bo się tak komuś wydaje"?

"Plan zagospodarowania nie dopuszcza tu zabudowy wielorodzinnej. Zezwala na budynki jednorodzinne, bliźniacze i szeregowe."

Pozwolenie jest pewnie na 37 budynków jednorodzinnych (4 kondygnacyjnych) w zabudowie szeregowej. Każdy stanowi odrębną całość, widać nawet dylatacje wypełnione styropianem oddzielające poszczególne segmenty więc wszystko może być lege
Jak widzisz, jest tak jak piszesz. Ale nie do końca jak piszesz.


@ipkis123: Co mnie neuropku obchodzi jakaś pokątna strona na facebooku, który sobie moźe każdy założyć? Jest artykuł w prasie. http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/skawina-mialy-byc-domy-jednorodzinne-ludziom-wyglada-to-na-bloki,12955172/ Pisze w nim jak wół (patrz na dół). Czemu nie ma twoim opisie że wojewoda był przeciw a to sąd przyklepał? To chyba ważna informacja.
Thorkill - > Jak widzisz, jest tak jak piszesz. Ale nie do końca jak piszesz.

@ipk...

źródło: comment_YbkGLnky5UkkLzS7060RJ6zVOUuTWprB.jpg

Pobierz