Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
#warszawa #rower #pracbaza #logikarozowychpaskow

Często widzi się rano ludzi jeżdżących na rowerze do pracy. W firmach często można znaleźć stojaki i prysznice dla rowerzystów.

Widać jak faceci jeżdżą w strojach sportowych. Pewnie przyjeżdżają do pracy, myją się i przebierają.

A co z różowymi paskami, które jeżdżą w sukienkach i umalowane? Wygląda to ładnie jak jadą. Ale jak przyjadą do pracy, to potem siedzą takie spocone cały dzień?
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mk321: ogarnijcie się ludzie. Człowiek nie poci się gdy usiądzie na siodełku na rowerze. Wyjdźcie z jakiejś mentalnej komuny. Jadąc 10-15 kilometrów na godzinę człowiek zmęczy się mniej niż idąc na przystanek. Czy wszyscy po podróży autobusem się przebierają? Kobitki jeżdżą powoli tak by się nie spocić. Da się nie spocić na rowerze. Człowiek wysportowany poci się mniej. Mnie jazda z prędkością przelotową 25 km/h nie męczy prawie wcale. Teraz
  • Odpowiedz
ale wiesz, że można wziąć prysznic nie myjąc twarzy ani włosów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yolo92: a spocona twarz, głowa i włosy? Przecież poza pachami, najbardziej poci się czoło.

Ale nie, nie umyje się, bo ma na sobie tapetę, to przecież wsiąknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mk321: ja pewnie też wyglądam, jakbym jechała na rowerze w stroju "docelowym" (bo po prostu zwykła bluzka i spodnie) ale w pracy się myję i przebieram. Poza tym w swojej okolicy nie zauważyłam jakiejś dużej rozbieżności płciowej pośród osób, które do pracy jadą w ubraniach typowo sportowych.
A jak czasem pojadę autobusem to mam wrażenie, że jestem bardziej upocona niż po rowerze xD
  • Odpowiedz
@mk321: A ty jesteś jakiś upośledzony, że nie rozumiesz, że nie każdy i nie zawsze jadąc na rowerze poci się jak świnia? Czy jesteś marnym trollem i #!$%@? się żeby tylko się #!$%@?ć?
Pytam serio, bo nie wierzę, że tacy ludzie bez najmniejszego pojęcia o życiu funkcjonują w tym społeczeństwie. Ja takich nieogarów jakoś nie spotykam.
  • Odpowiedz
@mk321: Czyli Ty codziennie bierzesz ubrania na zmianę, cały kąpiesz się (łącznie z włosami - które może u Ciebie nie są problemem, bo pewnie masz krótkie), przebierasz, potem po powrocie do domu kąpiesz się znowu, i znowu przebierasz? A jak jedziesz na rowerze nie do pracy, tylko gdziekolwiek indziej, to na miejscu też się kąpiesz?

A jak się jeździ komunikacją miejską, gdzie nie ma klimy, albo czeka na przystanku na
  • Odpowiedz
@mk321 uwaga breaking news: różowe się myją, a nawet zmieniają ubrania!! Nawet jeśli są w sukience, to mogą ją zmienić na inną sukienkę nikt tego nie sprawdza!!!111one
  • Odpowiedz
@mk321 A tak serio, czules pot od którejś różowej, która przyjechała rowerem do pracy? :-D Bo mi się nie zdarzyło, a nawet powiem więcej, częściej mogę zobaczyć albo poczuć spoconego mężczyznę po rowerze, niż kobietę. Nie bronię, ale argumenty już były - kobiety nie jeżdżą tak szybko i nie pocą się tak intensywnie jak my ;-)
  • Odpowiedz
No nie, jak jest teraz 27*C to jadąc się nie bardzo poci, ale jak się już zatrzyma to leje się ze mnie jak z wodospadu jakiegoś. A kondycja dobra i nadwagi brak :(


@wredny_barteK: Nadal ten pot nie wydziela zapachu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopiero jeśli się nie umyjesz to na drugi dzień będziesz śmierdział.
  • Odpowiedz