Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@?

Laska chwali się jak bardzo jest niezależna finansowo i jak to nie zarabia milionów monet.
Na początku myślę - spoko, miła odmiana od tych wszystkich lasek żerujących na beciakach - szanuję.
Już po chwili okazuje się, że prawda jest zupełnie inna - to tylko wyższy poziom #!$%@? lasek na #tinder
Bo przecież ONA NIE LECI NA TWÓJ HAJS ona leci tylko na INTELIGENCJĘ (czyt. Twoje umiejętnośći na których będzie mogła żerować żeby budować swój "SUKCES").

Do jakiś wielkich mizoginów nie należę ale tutaj to się zagotowałem (°°

Wincyj w komentarzach
ZajebistyMamSzaliczek - #tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@? 

Laska chwali się ja...

źródło: comment_bQO5CFVcDLbnqG5hkAVKwVEflD8cN64A.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@ZajebistyMamSzaliczek: prawdziwa kobieta to programuje w C niskopoziomowo, powtarzam NISKOPOZIOMOWO. O kant dupy te wasze JS i JAVY co to do zwykłego hello worlda potrzebują 128mb ram.
Słuchajcie tej historii:

kuc 2/10 programowanie mikroprocesorów w c motzno

studiuj na kucbudzie

bądź na zajeciach

dostań smsa:

tutaj blondyna ze #spotted #wroclaw, napisz do mnie jak będziesz miał chwilę.

cotosiestao

w sumie nic do stracenia, zadzwoń do niej i umówcię się na
  • Odpowiedz
@ZajebistyMamSzaliczek:
Aż się trochę #!$%@?łem nawet czytając to xD. Żeby jeszcze tak bezczelnie wprost pisać, że szuka frajera, który jej naprawi jej #!$%@?ą bazę danych xD.

Standardowo wściekłą zielonkę i jej bzdury plusują tacy eksperci jak kwasnydeszcz,


@przesympatyczny_pan:
Ona akurat nienawidzi każdego, kto śmie nie zgadzać się z jej zdaniem, nawet jeśli jest kompletnie nielogiczne i #!$%@? xD. Taka zbuntowana nastolatka.
  • Odpowiedz
Zrozum odpowiadam Tobie ostatni raz


@Twenty1: Nie masz mi odpowiadać tylko przeczytać, pogodzić się z tym jakiego z siebie zrobiłeś pajaca i zamilknąć.

O retoryce nie masz pojęcia bo retoryka bazuje na argumentach. Jedyne argumenty jakie masz to że ty jako konsultant SAP (lol) tak sądzisz i #!$%@?. Plus jakieś postmodernistyczne #!$%@? że wszystko zależy jak się patrzy i że są różne szkoły hahaha.

Z drugiej strony masz całą serię racjonalnych
  • Odpowiedz
Przeraziłem się, bo #!$%@? w tagu osiągnęło zenit. Serio to coś złego że laska szuka kogoś kto ją czegoś nauczy?

Jakby napisała że szuka kogoś kto nauczy ją grać na gitarze to byście pisali że TYPIARA SZUKA ALVARO Z GITARRROO? Ja jebię

#!$%@? idę obejść miasto z zażenowania, mam nadzieję że chodników nie braknie.
  • Odpowiedz
przeciez wy wykopki programisty jestescie tacy sami xDDDD porozmawiasz z takim i mowi 'noo interesuje sie machine learningiem' a 4 min pozniej wiesz ze jego wiedza to odpalanie skryptow pythona z importem tensorflowa xDDD
  • Odpowiedz
10 lat systemow SAP w największych firmach w Polsce,


@Twenty1: typowi SAPowiec jest typowy

pewnie dlatego tak pajacujesz, jak na meetingu w swoich korpo (podkreslam! najwieksze korpo!) XD

Jedyne co wam przyznan, sapowcy to, ze niezle wam placa za to, ale to w sumie nie dziwne. Znajdz czlowieka ktory cos kuma, a pozniej spedzaj lata uczac go takiego szajsu, to musisz mu placic, bo inaczej zrozumie co robi nie tak i
  • Odpowiedz
Jestem ciekaw śmieszki, co będzie jak jeden z drugim stulejarzem trafia na tinderze na waszą siostrę albo nawet matkę która ma ochotę na młodego bolca. Sprowadzą ją do parteru żenady, zrobią screeny i wrzucą cała korespondencję łącznie z jej zdjęciem.

I wtedy comboszok - bo nie dość że wam się matka puszcza, to jeszcze pół Polski się z niej leje. Trioszok bo okazuje się totalna żenada i dała się złapać.

Wasz wykopowy
  • Odpowiedz
Najbardziej podoba mi sie to ze zamiast skupic sie na tematyce lasek i tindera temat zszedl na programowanie, to idealnie pokazuje priorytety mireczków, kod>dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz