Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@?

Laska chwali się jak bardzo jest niezależna finansowo i jak to nie zarabia milionów monet.
Na początku myślę - spoko, miła odmiana od tych wszystkich lasek żerujących na beciakach - szanuję.
Już po chwili okazuje się, że prawda jest zupełnie inna - to tylko wyższy poziom #!$%@? lasek na #tinder
Bo przecież ONA NIE LECI NA TWÓJ HAJS ona leci tylko na INTELIGENCJĘ (czyt. Twoje umiejętnośći na których będzie mogła żerować żeby budować swój "SUKCES").

Do jakiś wielkich mizoginów nie należę ale tutaj to się zagotowałem (°°

Wincyj w komentarzach
Pobierz ZajebistyMamSzaliczek - #tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@? 

Laska chwali się ja...
źródło: comment_bQO5CFVcDLbnqG5hkAVKwVEflD8cN64A.jpg
  • 149
Po pierwsze SQL nie jest językiem programowania.


@Twenty1: Jest językiem programowania deklaratywnego. Jak ja lubię takich cwaniaczków jak ty którzy #!$%@?ą się do każdego szczegółu taksonomii, definicji, nie kumając w ogóle że nie są na seminarium u swojego profesora tylko komunikują się z innymi ludźmi na portalu społecznościowym.

Jak i ona tak i Ty ch#ja znacie się na programowaniu.


Oczywiście do tego dorzucasz standardowo próbę pokazania wyższości i bycia bardziej wtajemniczonym
@ZajebistyMamSzaliczek No w #!$%@? jestem pewien że prędzej czy później wypaliłbyś że SQL to język, więc nie dziękuj za uratowanie ostatnich resztek godności.

Jak to jest... Gadasz z laska na tinderze a w tle włączony wujek Google i puszczasz jakieś zapytanie by bardzo mądry tekst zrobić kopiuj/wklej?
@przesympatyczny_pan:

Standardowo wściekłą zielonkę i jej bzdury plusują tacy eksperci jak

Aż tak zapiekło, że będziesz mnie z plusów rozliczał?

Zielonkę plusnąłem nie ze względu na wasze smętne wywody o SQLu (nie wiem nawet co to jest), tylko dlatego że trafnie wypunktowała Twoje #!$%@? polegające na upublicznianiu prywatnej korespondencji i wizerunku bogu ducha winnej dziewczyny.