Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@?

Laska chwali się jak bardzo jest niezależna finansowo i jak to nie zarabia milionów monet.
Na początku myślę - spoko, miła odmiana od tych wszystkich lasek żerujących na beciakach - szanuję.
Już po chwili okazuje się, że prawda jest zupełnie inna - to tylko wyższy poziom #!$%@? lasek na #tinder
Bo przecież ONA NIE LECI NA TWÓJ HAJS ona leci tylko na INTELIGENCJĘ (czyt. Twoje umiejętnośći na których będzie mogła żerować żeby budować swój "SUKCES").

Do jakiś wielkich mizoginów nie należę ale tutaj to się zagotowałem (°°

Wincyj w komentarzach
ZajebistyMamSzaliczek - #tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@? 

Laska chwali się ja...

źródło: comment_bQO5CFVcDLbnqG5hkAVKwVEflD8cN64A.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@suluat: Tylko, że JS powstał z myślą o przeglądarkach i niczym więcej. W node wielowątkowości nie ma bo twórca dał dupy. W deno powinna być ale nie dam sobie ręki uciąć.
  • Odpowiedz
@ZajebistyMamSzaliczek: mi sie zdaje ze to jest jakis poczatkujacy programista w firmie i #!$%@?ł coś z baza danych i załozył tindera jako laska zeby przegrywy programiści zrobili w jeden dzień wszystko za niego. xD


@freduis: jestem w stanie uwierzyć że to nie fejk, ja tam mam odpychające wrażenie, i po prostu albo bym urwał rozmowę albo nawet nie przesuwał w prawo(ale komu się chce czytać te wszystkie opisy XD).

Pozdrawiam
  • Odpowiedz