Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@?

Laska chwali się jak bardzo jest niezależna finansowo i jak to nie zarabia milionów monet.
Na początku myślę - spoko, miła odmiana od tych wszystkich lasek żerujących na beciakach - szanuję.
Już po chwili okazuje się, że prawda jest zupełnie inna - to tylko wyższy poziom #!$%@? lasek na #tinder
Bo przecież ONA NIE LECI NA TWÓJ HAJS ona leci tylko na INTELIGENCJĘ (czyt. Twoje umiejętnośći na których będzie mogła żerować żeby budować swój "SUKCES").

Do jakiś wielkich mizoginów nie należę ale tutaj to się zagotowałem (°°

Wincyj w komentarzach
źródło: comment_bQO5CFVcDLbnqG5hkAVKwVEflD8cN64A.jpg
  • 149
@przesympatyczny_pan: latex i printf też są turing complete, ale ciężko by mi było uznać szczególnie tego drugiego jako osobny język programowania. mimo wszystko w tym pierwszym napisano emulator mikrokontrolera, a w tym drugim emulator brainfucka ( )
jak był gównem tak jest :) jak jakikolwiek język w dzisiejszych czasach nie może obsługiwać wielowątkowości ? To jest chłam jak cholera :D

@suluat: WebWorkery

Tylko, że JS powstał z myślą o przeglądarkach i niczym więcej. W node wielowątkowości nie ma bo twórca dał dupy. W deno powinna być ale nie dam sobie ręki uciąć.

@bonifacy2: Node 10.5.0 ma eksperymentalne wsparcie dla wątków: https://medium.com/dailyjs/threads-in-node-10-5-0-a-practical-intro-3b85a0a3c953
@Raffael: Zawsze mnie zadziwia, ile wysiłku wpakowano w język skryptowy z Netscape Navigator, żeby zrobić z tego pełne środowisko dla webowego backendu i frontendu pod koniec pierwszej dekady XXI wieku ;) I skoro potrzebujemy po prostu języka z prototypami, to czemu nie zdecydowano się na Lua?
SQL to język zapytań baz danych a nie programowania.


@Twenty1: Czy ty właśnie prowadzisz krucjatę bo ktoś napisał SQL, a nie PL/SQL? O to całe zamieszanie?

Zepsułeś swoją wypowiedź tym wymądrzaniem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na ogłoszeniach nikt nie pisze "wymagana znajomość PL/SQL", tylko po prostu SQL. Nie napotkałem się jeszcze na precyzyjne użycie terminu "PL/SQL" w praktyce, po co tak komplikować?
@rskkk: @kubota_crew: Napisałem jej, że jeśli szuka na tinderze kogoś kto będzie jej waflować w zamian za mglistą wizję dostania czegoś więcej to na pewno kogoś takiego znajdzie w jednej ze swoich par, ale to nie będę ja i, że znajomość nie powinna opierać się na interesowności.
Ona oczywiście widząc że nic nie ugra usunęła parę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mi sie zdaje ze to jest jakis poczatkujacy programista w firmie i #!$%@?ł coś z baza danych i załozył tindera jako laska zeby przegrywy programiści zrobili w jeden dzień wszystko za niego. xD


@freduis: Niee, za bardzo by był posrany wtedy żeby szukać ratunku na tinderze.
Po pierwsze SQL nie jest językiem programowania. Więc trafił swój na swego. Jak i ona tak i Ty ch#ja znacie się na programowaniu.


@Twenty1: SQL jest kompletny pod względem Turinga, tj. można zrobić if-a oraz pętle, więc tak, to jest język programowania.
O innym paradygmacie niż obiektowy, ale jest. Zresztą jak nieco posiedzisz w branży, to się zorientujesz, że jest wiele paradygmatów (obiektowy, funkcyjny, strukturalny etc.).