Wpis z mikrobloga

#tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@?

Laska chwali się jak bardzo jest niezależna finansowo i jak to nie zarabia milionów monet.
Na początku myślę - spoko, miła odmiana od tych wszystkich lasek żerujących na beciakach - szanuję.
Już po chwili okazuje się, że prawda jest zupełnie inna - to tylko wyższy poziom #!$%@? lasek na #tinder
Bo przecież ONA NIE LECI NA TWÓJ HAJS ona leci tylko na INTELIGENCJĘ (czyt. Twoje umiejętnośći na których będzie mogła żerować żeby budować swój "SUKCES").

Do jakiś wielkich mizoginów nie należę ale tutaj to się zagotowałem (°°

Wincyj w komentarzach
ZajebistyMamSzaliczek - #tinder #logikarozowychpaskow ##!$%@? 

Laska chwali się ja...

źródło: comment_bQO5CFVcDLbnqG5hkAVKwVEflD8cN64A.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
#!$%@? że w moim wpisie bardziej punktowałem pajacowanie publikowania rozmów z wizerunkiem Bogu ducha widnej osoby przez typów których codziennie rano zabijają kompleksy.

A co do SQL to wodę z mózgu robisz Ty, opierając się na potocznych informacjach które SQL klasyfikują jako język programowania który nim nie jest. Napisz inteligencie program w języku SQL a nie wrzucaj screenów które potocznie jako język programowania go klasyfikują. W SQL napiszesz program wykorzystując ewentualnie rozszerzenie
  • Odpowiedz
@Twenty1:

#!$%@? że w moim wpisie bardziej punktowałem pajacowanie publikowania rozmów z wizerunkiem Bogu ducha widnej osoby przez typów których codziennie rano zabijają kompleksy.


Nie. W swoich wpisach, pajacu, pisałeś że gość się #!$%@? zna na programowaniu oraz że z tym SQL uratowałeś jego resztki godności_. Tymczasem okazuje się że sam pozbawiłeś się resztek godności i sam #!$%@? się znasz. A masz czelność pouczać innych.

A co do SQL to wodę
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan plusuja, bo napisał sama prawdę o #!$%@? eksperymentach na tym tagu

Prowadzicie jakieś chore krucjaty i akcje, spowodowane waszymi kompleksami i życiowym porażkami i się mścicie na laskach która na was by nie spojrzała a sami brzydzicie się napisać do dupy 2/10 że to nie wasz poziom.
  • Odpowiedz
plusuja, bo napisał sama prawdę o #!$%@? eksperymentach na tym tagu


@Xcv227: Gdybyś przeczytał wątek w którym się wypowiadasz to wiedziałbyś, że w moje wpisy pojawiły się z powodu rozpowszechniania bzdur na temat języków programowania, podważania kompetencji zawodowych i kreowania się na eksperta przez szkodliwego trola.
  • Odpowiedz
@niemowmojejmamie: jeśli chcesz używać apki do ruchania w celu szukania darmowych lekcji sqla jak loszka z tego wpisu to nie dziw się, że wylądujesz na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD
@ZajebistyMamSzaliczek: @przesympatyczny_pan: @Twenty1: czemu pod takimi wpisami zawsze znajdzie się grupka nerdów, która będzie toczyć batalię z serii "HTML - język programowania" XD Wypieprzać na #programowanie i #programista15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan

Zrozum odpowiadam Tobie ostatni raz - Mój wpis piętnowal dziecinne zachowania publikowania wizerunku laski która mu nic nie zrobiła, żeby sobie pocisnac beke i pokazać jakim się jest fajny a tak naprawdę leczenia kompleksów i być może z #!$%@? że funkcjonują tego typu elementy tutaj które odwalaja chore akcje, #!$%@? się do kwestii programowania.
Co do niej... Jej #!$%@? sprawa co ona tam robi i po #!$%@? tam jest - nie
  • Odpowiedz