Wpis z mikrobloga

@robertt1969 w sumie ja bym uważał na ekologów. Bo mogą się tam przywiązać do drzew. Skoro zapaliło się od matki natury( samozapłon) to i matka ugasi w postaci deszczów. Także ja bym tam uważał. Gdybym był strażakiem to też bym pojechał, przygoda życia , zresztą ile można myć sprzęt czy też oprowadzać dzieci po jednostce ;) ostatnie pytanie. Był odgórny nakaz że macie wysłać jeśli możecie ? Czy jednak dyrektor jednostki
  • Odpowiedz
@wygibus: Spokojnie, ja to wiem :) Nie neguje całego OSP. Ba! Sam mam kilku znajomych co się w to „bawią”. Taki luźny żart to był w internecie. Do Panów z OSP, tez szacun !
  • Odpowiedz
@rubikoon: powiem szczerze, że nie mam wiedzy na ten temat, ale obecna ekipa pojechała tam na około 2 tygodnie, jeśli będzie potrzeba dłuższej akcji to nastąpi ich podmiana, prawdopodobnie już tylko ludzi drogą lotniczą, jeśli natomiast będzie potrzeba wzmocnienia obecnych sił to prawdopodobnie pojedzie grupa z północy polski bo mają najbliżej :)
  • Odpowiedz
@macivs1: standardowo 2000l wody oraz środki pianotwórcze, w sumie około 3,5t środków gaśniczych na standardowym pojeździe/ Większe pojazdy 3 osiowe z krótką kabiną mają w sumie bodajże 11 ton środków gaśniczych. Cysterna na naczepie 25000l.
  • Odpowiedz
Boli go, że to polscy strażacy pomagają innym a nie izraelscy?


@apkwiatosz: Hehe... Ne moge z prawakow. Nic nie rozumieja i w pelni oburzenia pokazuja jak malo potrafia myslec.
  • Odpowiedz
@wygibus:

to nie OSP podpala, tylko czarne owce. A takie w każdym środowisku znajdziesz


tu jest wykop, tu jest inaczej. niech za przykład posłuży kościół, skoro jeden ksiądz jest pedofilem to zgodnie z wypokiem wszyscy księża to pedofile.
  • Odpowiedz