Wpis z mikrobloga

@UlfNitjsefni Serio? Z takiego niezrozumienia, tacy jak ty uważają potem ludzi wierzących za tępych. Nie doczytałem do końca, ale autor zdaje się twierdzić, że ewolucja została zaplanowana przez inteligentny byt, nie jest dziełem w 100% przypadku i ma na to rozsądne argumenty. Jak niską trzeba mieć inteligencję, żeby nie rozumieć, że ewolucja i kreacjonizm się nie wykluczają? Ale serio, twierdzenie, że tak skomplikowany świat musiał być zaprojektowany i nie powstał przypadkiem
  • Odpowiedz
Serio? Z takiego niezrozumienia, tacy jak ty uważają potem ludzi wierzących za tępych. Nie doczytałem do końca, ale autor zdaje się twierdzić, że ewolucja została zaplanowana przez inteligentny byt, nie jest dziełem w 100% przypadku i ma na to rozsądne argumenty.


@Cauchemar7:https://bioslawek.wordpress.com/2017/10/22/dziwne-poglady-ksiedza-stanislawa-pietrzaka-na-bezdrozach-kreacjonizmu-neodarwinowskiego/
bioslawek - > Serio? Z takiego niezrozumienia, tacy jak ty uważają potem ludzi wierzą...

źródło: comment_ETKh5vOP8eSHSYtj5IDunHGuVZCqGBlT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bioslawek No dobra, linkujesz, linkujesz, ale do czego zmierzasz? Do tego, że cechy nabyte mogą być dziedziczone, czy do czegoś więcej? Bo ja całego twojego bloga napewno nie będę teraz czytał.
  • Odpowiedz