Wpis z mikrobloga

...::: DZIEŃ 9, 10, 11 (trwa) :::..

Sobota - dzień próby!!

Do wieczornego grilla wszystko szło wyśmienicie ... 20tys kroków zrobionych, jednak na grillu najadlem sie smazonej kielbasy, karkowki, udek z kurczaka, zjadlem 3 krakersy i nie wytrzymalem i zjadlem tez wafla z karmelem i kilka delicji :( siedziałem na wprost niego i po prostu mi tak slinka ciekla, ze nie wytrzymalem... Coż- uległem. Może za mało zjadłem w ciągu dnia, a 3h koszenia trawnika też wymagało trochę energii. Jedynie super to, ze nie wypilem ani łyka alkoholu, choć robiac zakupy na grilla miałem taki pomysł, zeby kupic sobie "jedno piwo" :) Poszedłem spać o 3:00 jak wszyscy poszli, gdzie o 9 trzeba było wstać na maraton MTB. Przynajmniej przeczytałem książkę....

Plank to kolejne 5s dłużej- dziś: 2m 35s. #wyzwanie #plank #wyzwanieplank

Niedziela była prawdziwym wyzwaniem. 30 min biłem się z myślami czy jechać na ten maraton czy nie. Pomimo 40zl zapłaconych miałem różne myśli, np takie, żeby pójść spać dalej, natomiast wiedziałem, że jeśli pojadę, to będę zadowolony. Więc wstałem, zrobiłem planka czytając książkę, rozciągania już nie zdążyłem.

Plank to kolejne 5s dłużej- dziś: 2m 40s. #wyzwanie #plank #wyzwanieplank
Na starcie już wróciły siły, niestety urwałem przerzutkę na 15stym (dystans mini 24km) km (,) miałem ogromny niedosyt, więc po powrocie do domu wziąłem drugi rower i przejechałem 72 km na szosie (ponad 3h jazdy). Więc teoretycznie można powiedzieć, że spalilem część grillowych kalorii.

Dziś pobudka 6:22 - prawie zaspałem, ale plank, książka i rozciąganie zaliczone!

Plank to kolejne 5s dłużej- dziś: 2m 45s. #wyzwanie #plank #wyzwanieplank

Złamałem się, ale to była jednorazowa akcja i jadę dalej z koksem- najważniejsze to zacząć i nigdy się nie poddać.

---------------------------------------------------------------------------

Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy #futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie #fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku.

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie
  • 2
  • Odpowiedz