Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens startować do loszki z dzianego domu (żadni milionerzy, ale dom na przedmieściach, kilka kilkuletnich aut i co chwile wakacje w różnych ładnych miejscach są) samemu będąc potomkiem janusza i grażynki z bloku z wielkiej płyty? Pytanie czysto teoretyczne, bo nie mam zamiaru do takiej startować. Nie wiem czy ona jest zainteresowana czy może w ten sposób zachowuje się do wszystkich facetów. Nie ma kija w dupie i nie zgrywa paniusi. Obecnie zarabiamy podobne gównopieniądze i utrzymujemy się mniej więcej sami, żyjemy daleko od swoich rodzin, ale ona ma lepsze perspektywy zawodowe i w razie w lepsze wsparcie rodziców. Osobiście wydaje mi się to bez sensu, bo mimo wszystko taka loszka jest przyzwyczajona do pewnego poziomu życia, i jeśli nie będzie się w stanie go spełnić to szybko zaczną się kłótnie i inne cyrki. Pomijam już to, że pewnie rodzice takiej loszki mieliby do ciebie zero szacunku z powodu bycia gołodupcem i przy każdej okazji staraliby się wybić córuni ten mezalians z głowy.
#zwiazki #podrywajzwykopem #tfwngf #pieniadze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

loszka z bogatszej rodziny - związek z taką?

  • jeszcze jak 61.1% (99)
  • nie dla psa, dla pana to 29.6% (48)
  • n n n n n nie wiem 9.3% (15)

Oddanych głosów: 162

  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: jak Ci sie podoba to zawsze warto startowac, nic nie tracisz.
A czy sie to utrzyma to wszystko zalezy od niej, jakie ona ma kryteria wartosci, jak lubi spedzac wolny czas. Jak jej pasja sa podróże w rozumieniu hotelu AI na bora bora i nic innego ja nie interesuje to byc moze sa male szanse, ze to przezyje.. ale i tak warto sprobowac :)
Nie. Mam kolegę co jest chadem i odpuścił. Idziecie sobie na randkę np na wesołe miasteczko i ona lekką ręką wydaje 200-300zł, a ten liczy każdy grosz i się zapożycza.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak juz ktos wyzej zauwazył, z aktualnym podejsciem i brakiem pewnosci siebie, no to sobie odpusc.

ALE

Jesli sie tego pozbedziesz, to dlaczego nie? Jesli ma poukladane w glowie, to nie bedzie to dla niej wielki problem. Mam znajomego, który jest chlopakiem córki jednego z najbogatszych gosci w Polsce i jakos to wychodzi.
Wiadomo, ze pozniej jakies intercyzy itd, wiec majatku i tak nie przytulisz ( ͡° ͜ʖ
OP część od roweru: dodam też, że były tej loszki studiował pewien mimo wszystko wciąż prestiżowy kierunek (ten, o którym wszystkim się mówi gdy się go studiuje #pdk), więc pewnie też nie pochodził z nosaczy. Chociaż chodzi mi tak ogólnie o związki typu pjoter syn janusza vs. loszka z "dobrego" domu, a nie o mój konkretny przypadek.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie wiem czy ona jest zainteresowana czy może w ten sposób zachowuje się do wszystkich facetów.


Nie masz ochoty, żeby to sprawdzić? Może jest zainteresowana i czeka na twój ruch.

Nie ma kija w dupie i nie zgrywa paniusi.


Dobrze o niej świadczy i tym bardziej powinno cię korcić, co tam ona ma w środku. Chcesz dołączyć do grona facetów, którzy po latach zarzucają sobie, że nie próbowali poderwać jakiejś
koteu87: @Daleki_Jones: tak będzie na 100%. Już kilka razy słyszałem takie historie i za każdym razem związek szybko się rozpadał, bo ojciec różowej szybko wybijał jej z głowy chłopaka z klasy robotniczej. Znam tylko jeden mezalians zakończony małżeństwem, ale po pierwsze to niebieski jest tą bogatszą stroną, a po drugie rodzice niebieskiego gardzą rodzicami różowej odkąd pamiętam.
@panpikuss: pewnie jest chadem i dobrze rucha. Nie dla wykopka to.

Zaakceptował:
@MMARS: pewnie ze moga go wkrecic w jakis biznes ale myslisz ze go beda potem szanowac? Moj kolega ma bogata zone, jej ojciec z wlasna firma, on probowal cos sam robic ale nie wychodzil, w koncu tesc go zatrudnil i zaczely sie teksty o tym, ze bez zony nie mialby nic bo nawet sam roboty nie umie znalezc a i ona jakos go mniej szanuje