Wpis z mikrobloga

zgodnie z obietnicą publikuję kolejną porcję zdjęć z przejazdu naszych strażaków do Szwecji, reakcji Szwedów oraz etapu przygotowania już obozowiska, dzisiaj rano mieli odprawę i już są w akcji. Zdjęcia z samych działań podrzucę jak tylko je otrzymam....
#pomagamypaulinie #szwecja #strazpozarna #polska #ciekawostki
r.....9 - zgodnie z obietnicą publikuję kolejną porcję zdjęć z przejazdu naszych stra...

źródło: comment_zPmPUcIU7vS61710tmQCUt9jQE3CrC5B.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajatollah_chomeini: Właśnie dlatego pojechało tam jedynie kilka wozów z każdego województwa żeby nie narazić jednego regionu zbyt dużym ryzykiem, a uzupełniono siły KGPSP. Udział w akcji rozłożono równomiernie na każde województwo.

@WujaTHC: Pewnie też by witali, ale wtedy ludzie twojego pokroju by pisali
"Oooo k---a, patrzcie jak robaki z lasu wiwatują bo cywilizacja przyjechała, wstyd na cały świat ;----D"
XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jasne, jestem tego świadom, natomiast chodzi mi o to, że Unia jako tako to jest spoko pomysł, pomysł sobie: wolny rynek na terenie całej Unii i inne pierduty, ale to rządzący najwidoczniej bardzie preferują socjalizm.
  • Odpowiedz
@robertt1969 w jaki sposób gasi się tak duże obszary? Czy jest to na zasadzie wydzielenia pasów przez które ogień nie przejdzie czy żmudne gaszenie każdego ogniska? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić te działania na taką skalę
  • Odpowiedz
@RobenPL: są różne metody, dzielenia na mniejsze kawałki poprzez np. wycinkę drzew i oborywanie, albo wcześniejsze wypalanie kontrolowane pewnych obszarów..ale zasadniczo jest to atak na pożar w wielu miejscach z ziemi i powierza
  • Odpowiedz