Wpis z mikrobloga

zgodnie z obietnicą publikuję kolejną porcję zdjęć z przejazdu naszych strażaków do Szwecji, reakcji Szwedów oraz etapu przygotowania już obozowiska, dzisiaj rano mieli odprawę i już są w akcji. Zdjęcia z samych działań podrzucę jak tylko je otrzymam....
#pomagamypaulinie #szwecja #strazpozarna #polska #ciekawostki
r.....9 - zgodnie z obietnicą publikuję kolejną porcję zdjęć z przejazdu naszych stra...

źródło: comment_zPmPUcIU7vS61710tmQCUt9jQE3CrC5B.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertt1969: Piszę, bo akurat jestem na przerwie obiadowej. Robię w wypożyczalni na Islandii to się tam dzisiaj klientów z Norwegii i Szwecji popytałem jak to tam wygląda. Tak że jak ktoś pisał wcześniej że "po co to wszystko i tak nas mają w dupie", to się zwyczajnie nie zgodzę. Bo dziękowali mi a ja tylko mirkuje :O. Powiedzieli że to coś super życzliwego że Polska tak się zaangażowała. :D
  • Odpowiedz
@ajatollah_chomeini: ja pie**olę, ale wiesz że wysłano nadwyżki, coś takiego jak prewencję w Policji? XD
Nikt nie nakazał OSP z twojego wypizdowa jechać do Szwecji 30-letnim jelczem, spokojnie, będzie miał kto gasić łąki.

Poza tym to pomoc humanitarna, pewnie tak samo byś dbał o kieszeń niemieckiego podatnika jeśli straż pożarna z jego kraju nieodpłatnie miała pomagać gasić pożary w Polsce, co nie? xD
  • Odpowiedz