Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem no to już nie jest kwestia prawa a naszych kochanych władz porządkowych . Zdarzało mi się że policjant odpuszczał piwo w plenerze, niestety, zazwyczaj to wygląda jak wyglada
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem bez tych absurdalnych podatków na paliwo, o których piszesz państwa nie byłoby stać na kompletnie nic. Jeśli zniesionoby podatek to opodatkowanoby np wodę i suma sumarrum wyjdzie na to samo.
  • Odpowiedz
@nadgosu: znieść (większość ) podatku na paliwo a pieniądze do budżetu też wpłyną bo ludzi zaczną kupować inne rzeczy/usługi bo ich będzie stać. Prosty przykład wpadnie mi trochę kasy kupie Karchera k7 - coś koło 2100 zł czyli 483 rząd dostanie ode mnie :)
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem:

Szukam partii która :

Obniży podatki

Bedzie wolnościowa

Zalegalizuje marihuane

Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.

Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat

Zniesie rozdawnictwo

Zniesie absurdalne podatki na paliwie

Zezwoli na handel w niedziele

Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.

#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie

Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez
QBA__ - @Niebadzlosiem: 
 Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zal...
  • Odpowiedz
@Za_jakie_grzechy: i to, że by tutaj założyc działalność z np budki z burgerami nie ptorzebujesz ksiązki sanepidu i potrzebujesz tylko jednorazową wizytę z urzędu która jeszcze nie może Ci nawet zamknąć biznesu tylko da Ci liczbę gwiazdek i powie co zrobić by ją podnieść..
  • Odpowiedz
@sorek: hmma mogę w #uk stanąć sobie własnym autem przerobionym na foodtrucka i sprzedawać? Jakie procedury mnie czekają? I czy może być to zwykłe miejsce parkingowe czy musi być wyznaczone ? Ogarniasz temat :D?
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: minęły trzy lata odkąd badałem temat - gdzieś był mirek co miał tu foodtrucka w UK i pisał że mniej więcej tak to wyglądało. Chociaż w ich wypadku chyba musisz jakieś przepisy przeciwpożarowe też ogarnąć - ale generalnie nie ma żadnego problemu by po prostu kupić jakiegoś gotowego foodtrucka i po prostu robić biznes.
  • Odpowiedz
@sorek
Mimo to, dalej nie jest prawdą że brak tam instytucji sanitarnych.

A swoją drogą to ciekawa informacja. Skoro, wg informacji z tej strony mogą wnieść oskarżenie, to myślałem że z automatu zamykają. W sumie to mi tłumaczy ciągłe istnienie jednej knajpy w Londynie. Myślałem, że tam po prostu to działa jeszcze gorzej niż w polsce. A tu taki dynks. W sumie teraz zastanawiam się jakim cudem ludzie tam jeszcze żyją.
  • Odpowiedz
Mimo to, dalej nie jest prawdą że brak tam instytucji sanitarnych.


@Za_jakie_grzechy: nie powiedziałem że brak instytucji sanitarnych, powiedziałem, że brak w UK takiej instytucji jaką jest w Polsce sanepid - bo działa ona zupełnie inaczej i na innych warunkach - to chciałem zaznaczyć.

W sumie to mi tłumaczy ciągłe istnienie jednej knajpy w Londynie. Myślałem, że tam po prostu to działa jeszcze gorzej niż w polsce. A tu taki dynks.
  • Odpowiedz