Wpis z mikrobloga

Zapraszam do uczestnictwa w MISTRZOSTWACH PAST 2018!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Format rozgrywek
Do uczestnictwa wytypowałem 60 najbardziej popularnych past w internecie i na wykopie z przestrzeni ostatnich lat. Pasty zostały rozstawione zgodnie z prawdopodobieństwem zwycięstwa tak aby uniknąć grupy śmierci już na początku rozgrywek. Kolejność na liście ankiety jest jednak przypadkowa.
Pasty zostały podzielone na 6 grup po 10 past. Do kolejnej, półfinałowej fazy zakwalifikują się tylko po 3 pasty z każdej grupy. Daje to 18 pretendentów w drugiej rundzie + 2 wolne miejsca - zostaną przydzielone pastom, które zaproponują użytkownicy, a które nie znalazły się w finałowej 60tce, lub dwóm pastom z 4 miejsc z największą ilością głosów. W półfinałach każda z 20 past powalczy o jedno z 8 miejsc w ścisłym finale.
Przewidywane tempo Mistrzostw - jedna ankieta dziennie. Czas rozstrzygnięcia głosowania - 24 godziny od teraz.

Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten komentarz

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę A
Niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz aveniner - Zapraszam do uczestnictwa w MISTRZOSTWACH PAST 2018!
Tag do obserwacji: #...
źródło: comment_AXRlASLw0noBOPp1vAE9FzyQ6PiYhVF1.jpg

Wybierz swoją ulubioną pastę (Mistrzostwa Past Grupa A)

  • Pasta o piwoszach-neofitach 5.8% (259)
  • Pasta o kiblu i czuwającym starym 9.9% (444)
  • Pasta o Krawczyku 3.3% (148)
  • Pasta o fanatyku wędkarstwa 32.6% (1460)
  • Pasta o biedronkach 6.0% (267)
  • Pasta o udawaniu laski w MMO 1.8% (81)
  • Pasta o anonie ukrytym w szafie 4.1% (185)
  • Pasta o warzeniu śmietany 1.4% (64)
  • Pasta o sraczu na szwedzkim wycieczkowcu 21.2% (947)
  • Pasta o Cejrowskim i Wojciechowskiej 13.9% (622)

Oddanych głosów: 4477

  • 82
@aveniner: wszystko co trafi do grupy z pastą o fanatyku wędkarstwa lub serwerowni, to przegra z racji popularności tych past. Myślę, że tutaj te głosy zostały oddane na wędkarza od osób, które nawet nie przeczytały pozostałych.
@aveniner: fanatyk wędkarstwa w sumie tak przeruchany na każdy możliwy sposób, że mnie nudzi
dałem głos na starego podglądającego
swoją drogą mocna grupa, mam nadzieję że w kolejnych też będą takie zażarte pojedynki xD
@aveniner: bardzo na plus, że wklejasz teksty past. Tak to trzeba szukać, a tutaj będzie wszystko ładnie zebrane.

Jak myślisz, co z prawami autorskimi do tekstów? Wydaje się śmieszne, ale tak naprawdę jak działa się bardziej w sposób oficjalny, to może to być problem.
@aveniner: Słabo wybrana ta grupa, niewiele jest past które mogą konkurować z fanatykiem wędkarstwa. Na pewno powinny się tutaj znaleźć pasta o leczo i butach cejrowskiego. Pewnie znalazło by się jeszcze kilka innych z tych dłuższych.
@dlolb: Ja nie wiem jak można być fanem tego badziewia o fanatyku [podstaw dowolny wyraz] co jest niesłusznie wszędzie powielane. Niby wiadomo że to jest coś w stylu mema wśród czytelników past no ale ludzie, żeby coś tak dennego miało wygrywać tyloma głosami?
@aveniner: Oj ciężko będzie wybrać tyle jest rewelacyjnych past. Ale pewnie ze względu na swoją popularność wygra pasta o fanatyku wędkarstwa. Czekam aż pojawi się pasta o ostrym żarciu, o chodzeniu po bułki, niestety pasta o serwerowni się pewnie nie pojawi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aveniner: czekam na pastę o leczo


@grnydovakhiin: pojawi się w grupie F

@aveniner: Super pomysł, tylko mam jedno pytanie/propozycje: skoro juz wklejasz pasty w komentarzach to może lepiej do glosowania używać plusów a nie ankiety- tak możemy oddać wiecej glosow, a i wyniki beda chyba bardziej obiektywne


@artie92: Ankieta jest według mnie znacznie lepszą opcją. Każdy od razu widzi wszystkie tytularne propozycje i głosuje (lub doczytuje i potem