Wpis z mikrobloga

Zapraszam do uczestnictwa w MISTRZOSTWACH PAST 2018!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Format rozgrywek
Do uczestnictwa wytypowałem 60 najbardziej popularnych past w internecie i na wykopie z przestrzeni ostatnich lat. Pasty zostały rozstawione zgodnie z prawdopodobieństwem zwycięstwa tak aby uniknąć grupy śmierci już na początku rozgrywek. Kolejność na liście ankiety jest jednak przypadkowa.
Pasty zostały podzielone na 6 grup po 10 past. Do kolejnej, półfinałowej fazy zakwalifikują się tylko po 3 pasty z każdej grupy. Daje to 18 pretendentów w drugiej rundzie + 2 wolne miejsca - zostaną przydzielone pastom, które zaproponują użytkownicy, a które nie znalazły się w finałowej 60tce, lub dwóm pastom z 4 miejsc z największą ilością głosów. W półfinałach każda z 20 past powalczy o jedno z 8 miejsc w ścisłym finale.
Przewidywane tempo Mistrzostw - jedna ankieta dziennie. Czas rozstrzygnięcia głosowania - 24 godziny od teraz.

Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten komentarz

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę A
Niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - Zapraszam do uczestnictwa w MISTRZOSTWACH PAST 2018!
Tag do obserwacji: #...

źródło: comment_AXRlASLw0noBOPp1vAE9FzyQ6PiYhVF1.jpg

Pobierz

Wybierz swoją ulubioną pastę (Mistrzostwa Past Grupa A)

  • Pasta o piwoszach-neofitach 5.8% (259)
  • Pasta o kiblu i czuwającym starym 9.9% (444)
  • Pasta o Krawczyku 3.3% (148)
  • Pasta o fanatyku wędkarstwa 32.6% (1461)
  • Pasta o biedronkach 6.0% (267)
  • Pasta o udawaniu laski w MMO 1.8% (81)
  • Pasta o anonie ukrytym w szafie 4.1% (185)
  • Pasta o warzeniu śmietany 1.4% (64)
  • Pasta o sraczu na szwedzkim wycieczkowcu 21.1% (947)
  • Pasta o Cejrowskim i Wojciechowskiej 13.9% (622)

Oddanych głosów: 4478

  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
kurdelebele panie @aveniner ale zacne mistrzostwa :D Zdecydowanie popieram pomysł z utworzeniem dodatkowej grupy, no bo jak tak bez pasty o benku? I jeszcze o gangu zapiekankowym by się przydała. Tyle dobrego, nie wiadomo, co wybrać ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dzisiaj będzie długo, ale za to nieciekawie.
Otóż odkąd sięgam pamięcią gdzieś pracowałem - zbierałem ogórki, chodziłem przebrany za wielki notes, byłem statystą, stażystą, sprzedawcą i tragarzem. Budowlanka, rachunkowość, łyżwiarstwo figurowe, no wszystko bym miał w CV, gdybym miał CV. Wszędzie gdzie poszedłem mówili mi, że mam talent i wiele mogę osiągnąć, tylko muszę przestać pić i zacząć przychodzić na czas. Ja zawsze odpowiadałem, że to jest interesujący pomysł i że muszę nad tym pomyśleć.
A tymczasem to żyłem sobie z dnia na dzień i w sumie narzekałem na życie bardziej dlatego, że lubiłem, niż z konieczności.
Niestety nadeszły czasy, kiedy ze względu na wściekłą konkurencję w blogosferze, byłem zmuszony chwytać się tych bardziej nietypowych zleceń.
Zlecenia przychodziły do mnie mailem. Przez większość czasu pisał Nigeryjski książę potrzebujący stu baksów żeby wyprowadzić milion, ewentualnie ktoś kto chciał powiększyć mi siuraka.
Czasami jednak trafiały się perełki. Takie jak ta, którą dostałem dwa lata temu przed świętami.
adammurawski - Dzisiaj będzie długo, ale za to nieciekawie.
Otóż odkąd sięgam pamięc...

źródło: comment_ww2g6dljifZtVPAg79QnkKN3u7MlupmW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aveniner: zgłaszam kandydaturę past!

- Bartoszewski i zasraniu w burdelu
- Anoni, mój wujek spalił się pod kocem elektrycznym
- O guwnokrzaku interkorzennym
- O bólach i krawieniu
  • Odpowiedz
@aveniner: Świetny pomysł, ładne wykonanie, ciekawa lokalizacja.
Trzymam kciuki za dalsze ankiety, miło się to czyta.
Chciałem też wkleić tu dla Ciebie "super plus" w ramach motywacji do wyszukiwania kolejnych past, ale jakieś dziwne te trafy z google grafik..
  • Odpowiedz
@aveniner: pasta o skupie katalizatorów Jarka Jakimowicza?


@En1u: Nie przewidziałem w 6 grupach/top60 bo trochę odeszła w zapomnienie, ale jest to mocny kandydat do dzikiej karty i pojawienia się w dodatkowej siódmej grupie.

@aveniner: Jak dla mnie powinno tu być połowa past lipaa i powodzenia, moje ulubiene.
  • Odpowiedz