Wpis z mikrobloga

Wiecie kto jest winny zakazu handlu w niedziele? POLACY ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wy zagłosowaliście na PiS i teraz ponosicie tego konsekwencje. Macie to czego chciała większość i jeśli chcecie coś zmienić to idźcie na następne wybory oddać głos na opozycje
#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow i oczywiście #bekazkatoli bo wszyscy znamy prawdziwy powód dobrej zmiany xD
  • 112
@psit4s

Jak znowu wybory wygra PiS lub PO #!$%@? z tego kraju


Już to słyszałem/czytałem przed tym jak pis wygrało wybory i co? Wielkie oswiadczenia i pieniacze dalej tu siedzą xD przy okazji przypomniał mi się tekst Kolonki w którym trafnie pokazał hipokryzję celebrytów jak wygrywał Trump:

pojawiły się te gwiazdy ekranu które mówiły że wyprowadzą się, jeżeli Trump wygra wybory, mówili że wyjadą na antypody, mówili wtedy, mówią teraz, ale ciągle
@enforcer: @NaczelnyWoody: Weźcie sobie załóżcie konta na twitterze i zobaczcie co robi np. Krzysztof Brejza (PO). A nawet co zrobiło PSL w akcji #samiswoi. To Brejza ujawnił aferę premii dla ministrów, tzw. "drugich wypłat", które Jarozbaw w końcu kazał zwrócić na Caritas.

Nie jestem zwolennikiem PO, ale to niestety aktualnie najlepsza partia jaką mamy w parlamencie. Tylko oni są w stanie posprzątać po pisie. A że większości nie mają
Pobierz S.....o - @enforcer: @NaczelnyWoody: Weźcie sobie załóżcie konta na twitterze i zobac...
źródło: comment_AczF0KXiLf54ICorhLWibWC5yvJYrbp0.jpg
@Sensu_Stricto

a mohery niech robią co chcą, niech sobie chodzą do tych swoich kościołów i przelewają część emerytury na Rydzyka, bo cóż im pozostało


Żeby to jeszcze tak było to pół biedy, a nie że biznesmen z Torunia dostaje jeszcze kasę od państwa - przecież to jakaś kpina z Polaków