Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam juz dosc. Kolejny sobotni wieczor stracony. Siedze juz kilka godzin i rozmyslam jakby polepszyc swoje zycie. Ale nie da sie, #!$%@? sie nie da. Odziedziczylem tak #!$%@? geny, ze sie nie dziwie ze nie mam znajomych. Wiele osob namawialo mnie zebym robil #pokazmorde to prosze macie. Teraz serio uwazacie ze nie jest tak zle? Tak mozecie mnie teraz hejtowac ze jestem mega przegrywem, ale sikam juz na ten portal i swoje smieszne zycie
#przegryw ##!$%@? #zalesie #tinder #atencyjnyniebieskipasek #ladnypan
bdj3bacza_2k - #!$%@? mam juz dosc. Kolejny sobotni wieczor stracony. Siedze juz kilk...

źródło: comment_XV80n7aOMfTKZ1hHRS8oX86M57qh0yBj.jpg

Pobierz
  • 176
@Northmaniack: kurła, a mi sam szampon wystarczył, żeby różowy mnie pokochał (i podobno dalej kocha ( ͡~ ͜ʖ ͡°))Tak z ciekawości, co ty z tymi włosami robisz oprócz mycia, czesania i pójścia do fryzjera raz w miesiącu :D?
@bd_j3bac_za_2k: loczki tzn masz kręcone włosy yup? Jak Ci to przeszkadza tak jak mi to przeszkadzało to po umyciu je układaj tak jak chcesz. Tez mam kręcone włosy ale wystarczy ze ułożę je po umyciu i mam włosy jak lewy, czar pryska gdy włosy troche podrosną ale ogólnie jest git.
@bd_j3bac_za_2k kolego użalanie się nie jest wyjściem z sytuacji, wmawianie sobie czegoś rów ież, zatem trochę więcej wiary w siebie, idź do tego fryzjera jak mówią i może zastanów się nad swoim postępowaniem, może chciał ys cis zmienić a nie masz odwagi tego zrobic, może czas najwyższy zrobić krok do przodu a nie stać w miejscu lub pomału się cofac.
Zdziwił byś się ile fryzura u dobrego fryzjera i lepiej dopasowane ubrania potrafią zrobić.
Jak dla mnie to pierwszy,a rzecz do poprawy to właśnie fryzura, później spróbuj nosić ubrania dopasowane do sylwetki a nie tylko pasujące rozmiarem. Nie wiem koszulki L slim, czy L slim-fit i węższe spodnie(ale nie takie które ściskające nogi, po prostu węższe od klasycznych jeansów z sieciowek).
Nie wspominam o sporcie bo mi się nie chce więc po
@bd_j3bac_za_2k: ja cię nie będę okłamywał opie, jest #!$%@? xD morda okrągła jak kartofel, zakola, jasne brwi, szeroko rozstawione oczy, zez, nos szeroki, brak ust.

Jeśli zaczniesz o siebie dbać i będziesz miał dużo kasy to może jakaś madka będzie ci dana