Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam juz dosc. Kolejny sobotni wieczor stracony. Siedze juz kilka godzin i rozmyslam jakby polepszyc swoje zycie. Ale nie da sie, #!$%@? sie nie da. Odziedziczylem tak #!$%@? geny, ze sie nie dziwie ze nie mam znajomych. Wiele osob namawialo mnie zebym robil #pokazmorde to prosze macie. Teraz serio uwazacie ze nie jest tak zle? Tak mozecie mnie teraz hejtowac ze jestem mega przegrywem, ale sikam juz na ten portal i swoje smieszne zycie
#przegryw ##!$%@? #zalesie #tinder #atencyjnyniebieskipasek #ladnypan
bdj3bacza_2k - #!$%@? mam juz dosc. Kolejny sobotni wieczor stracony. Siedze juz kilk...

źródło: comment_XV80n7aOMfTKZ1hHRS8oX86M57qh0yBj.jpg

Pobierz
  • 176
@bd_j3bac_za_2k: I że co, niby odrażający masz być czy co? Wyglądasz pewnie jak połowa z tutaj odpowiadających xD Nie wiem czy zarzutka, ale załóżmy, że nie.

Znam znacznie brzydszych ludzi od Ciebie, którzy funkcjonują normalnie w społeczeństwie. A co do Twojej wyglądu, no to ogarniesz fryzurę, ubierzesz się jak człowiek, trochę schudniesz i ze dwa do trzech punktów w atrakcyjności zyskasz. Tylko wygląd to nie wszystko, najważniejsza jest pewność siebie i
@bd_j3bac_za_2k: wygląd to #!$%@?, liczy się podejście, pewność siebie załatwia do łóżka więcej różowych niż sam ryj, poszukaj w necie starych tekstów blogera kominka i wprowadz je w życie to bedziesz miał każdy dzień tygodnia z inną dupą ustawiony
@bd_j3bac_za_2k Bradem Pittem to Ty nie jesteś, tylko właściwie co z tego. Masz dwie ręce i dwie nogi i to powinno wystarczyć, żebyś się ogarnął i z łatwością odnalazł w świecie. Co do wyglądu to po pierwsze fryzura masz farta bo masz wlosy, ja w Twoim wieku miałem #!$%@? zakola na ktorych moglby lądować Antonov. Włosy muszą być umyte a tutaj jakieś tłuste pokazujesz. Po drugie pucolowata twarz jak u siedmiolatka i