Wpis z mikrobloga

K---a mam juz dosc. Kolejny sobotni wieczor stracony. Siedze juz kilka godzin i rozmyslam jakby polepszyc swoje zycie. Ale nie da sie, k---a sie nie da. Odziedziczylem tak s---------e geny, ze sie nie dziwie ze nie mam znajomych. Wiele osob namawialo mnie zebym robil #pokazmorde to prosze macie. Teraz serio uwazacie ze nie jest tak zle? Tak mozecie mnie teraz hejtowac ze jestem mega przegrywem, ale sikam juz na ten portal i swoje smieszne zycie
#przegryw #s----------e #zalesie #tinder #atencyjnyniebieskipasek #ladnypan
bdj3bacza_2k - K---a mam juz dosc. Kolejny sobotni wieczor stracony. Siedze juz kilka...

źródło: comment_XV80n7aOMfTKZ1hHRS8oX86M57qh0yBj.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bd_j3bac_za_2k Wyglądasz jakbym w kreatorze postaci w grze RPG wcisnął randomize i nie uważam tego za coś złego. Przystojny nie jesteś, ale trzeba nie mieć piątej klepki, żeby nazywać to brzydotą. Z fartem
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: Nie jest dobrze. W znalezieniu dziewczyny to już na starcie jesteś na przegranej pozycji, ale w przypadku kolegów do picia czy jakiś kręgli to przesadzasz. Musisz albo byś nudziarzem, albo użalać się przy nich jak to jest źle, nikt nie lubi słuchać żalów. Dużo ludzi napiszę że normalna, zależy co przez to rozumiemy, nie masz jakieś strasznej deformacji, lecz na pewno w znalezieniu kogoś jest trudno. Zamiast jednak się
  • Odpowiedz
kolego nie jest źle, zapewniam cię że znam ludzi z mega nieciekawą facjatą którym się w życiu układa, grunt to co masz w głowie, z odpowiednim podejściem i charakterem kwestia wyglądu staje się drugorzędna.


@moon_bluebird: Wiadomo, jak okaze sie geniuszem, ktory wwszystkim imponuje, bedzie zarabial 20k miesiecznie, bedzie mieć mega chate i drogie auto, to znajdzie jakas dojechana 3/10 z brajankiem. Proste
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: fryzjer i zmiana stylówki na coś bardziej A. D. 2018 i mordeczko będzie ok, naprawdę znam bardziej szkaradne ryje które mają świetne życie, wszystko na co psioczysz siedzi w twojej głowie..
  • Odpowiedz
Ten wpis jest rewelacyjnym kontrprzykładem na lansowane tu przekonanie że tylko różowe otrzymują zewsząd wsparcie a na niebieskich wszyscy leją szerokim strumieniem

@bd_j3bac_za_2k: z mordy wyglądasz zupełnie przeciętnie, widać że masz włosy mokre, wcale nie wyglądają jakoś specjalnie źle. Powiedziałbym że niczego tym wyglądem nie przyćmisz ani w pozytywnym ani negatywnym sensie, to znaczy nie ugrasz nigdzie niczego samym wyglądem, ale jeśli masz inne zalety, to wygląd nie będzie dla
  • Odpowiedz
Szczerze, najpiękniejszy nie jestes. Ale fryzura, zmienia sporo, dopasuj ja do siebie, zacznij o siebie dbac.zacznij ćwiczyć, ogranicz slodycze. Dopasowane lepien ubrania, podążaj choc troche za modą
  • Odpowiedz