Wpis z mikrobloga

  • 465
Rejestr stron zakazanych xD Ciekawe kiedy będzie zakazana Wikipedia. Przecież PiS swoją propagandą może to łatwo zrobić, ludzie będą popierać, a innych wyzywać od lewaków sorosa xD
1. Rozpoczęcie delikatnego szumu na temat tego, że Wiki jest nieprecyzyjna
2. Stworzenie na Wiki kilku artykułów które są przeciwko PiSowi i/lub ich propagandzie
3. Nagłośnienie sprawy przez media prawicowe, te bardziej skrajne już piszą o spisku przeciwko Polsce
4. Pojawiają się trolle, które pokażą że wcale dużo osób nie popiera Wiki i powinna być zdelegalizowana
5. Zwykli ludzie niezdecydowani zaczynają wierzyć trollom
6. Wiki wpada na spis stron zakazanych, a w zamian pojawia się Polpedia xD

Tak będzie
#neuropa #bekazpisu #polityka #acta2 #wolnyinternet
  • 47
@pk347: Też tak myślałem, ale to nie do końca tak. Na PiS zagłosowało bodajże 18%. Myślę, że gdyby dało się przewidzieć co PiS będzie #!$%@?ć, to frekwencja byłaby wyższa i nie mieliby większości.
Kusi emigracja i głosowanie na PiS, aby #!$%@? polaków tak mocno, aż im kukle zaczną krwawić, ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że za rok zacznie się powrót do normalności: nawet jak PiS wygra, ale nie będzie
a to nie dalo sie przewidziec co beda robic? To bylo pewne.


@slapdash: Jawnego łamania Konstytucji (Pawłowicz: "Podzielam w pełni pogląd pana ministra Warchoła, że zapis (o skardze nadzwyczajnej), jest wprost jaskrawie sprzeczny z Konstytucją w swoim brzmieniu, ale z powodu umowy politycznej, będę głosowała tak, jak mój klub.") się nie spodziewałem.
Myślałem, że Jarozbaw ma jednak odrobinę RiGCzu i nie jest #!$%@? komuchem.
@lakukaracza_: Ja pamiętam, ale wtedy żył Lech, żyła ich matka. Po śmierci Lecha było widać, że jedzie na mocnych prochach. Podejrzewam, że do dziś bierze jakieś psychotropy i w głowie ma już tylko zemstę ma Tusku i jego otoczeniu, a reszta go #!$%@?, byle wygrać następne wybory i zaprowadzić totalitaryzm. Śmierci życzyć nikomu nie będę, ale dobrze dla kraju, że gość nie ma np. 50 lat...
@lakukaracza_: @Haqim: @Sensu_Stricto:
No nie ma co ukrywać, wynajęli takie troll armie, że młodzi byli kupieni już po miesiącu kampanii w internecie. Przecież Wykop wychwalał Macierewicza jakimiś durnymi memami, największe gówno afery były na głównej z płomieniem, no i oczywiście co tydzień jakiś wątek w stylu "PRZYPOMNIJMY WSZYZTKIE AFERY RZONDU PEO". A te dzieciaczki na tej stronie wszystko lyknely i poszły głosować jak im mądra społeczność kazała xDD.

Oj
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Okropne (dla opozycji) było posunięcie z KOdem, gdyby taki twór powstał teraz i nie był kierowany przez jakiegoś (bez wulgaryzmów), to miałby teraz duże szanse na poparcie społeczne. W tamtym momencie pisowi jeszcze się chciało tworzyć pozory, robic propagandę, jeszcze się nie nachapali. Zmarnowany potencjał.
@Reepo: jeszcze lepsza jest ta wizja:
1. Zakładasz stronę internetową
2. Nie podoba się ona Ministrowi/jest konkurencja dla strony jego znajomego
3. Leci do indeksu stron zakazanych
4. Odwołujesz się do sądu
5. Sędzia został powołany przez tego samego Ministra
6. Przełożony sędziego został powołany przez tego Ministra
7. Sąd Dyscyplinarny został obsadzony przez ludzi tego Ministra
8. ???
9. Przegrywasz, a w państwowych mediach nazywają cię UBekiem chociaż masz tylko
Śmierci życzyć nikomu nie będę, ale dobrze dla kraju, że gość nie ma np. 50 lat...


@Sensu_Stricto: to nic nie da - problemem nie jest PiS, problemem nie jest Kaczynski - problemem jest spoleczestwo na tyle prymitywne, ze nie doroslo do ustroju demokratycznego i potwierdzilo, ze mentalnie dalej tkwi w ruskim mirze. W normalnym spoleczesntwie po tym co pisowcy odwalili przez ostatnie 3 lata, sam ich elektorat by ich zaoral za
osoby ktore nie mogly glosowac w 2005 roku jak PiS wygral, maja teraz nawet 30 lat. To jest cale pokolenie dla ktorego PO rzadzilo od zawsze a PiS trzeba dac szanse


@Haqim: i to jest wytlumaczenie/usprawiedliwienie? Jak ten kraj ma funkcjonowac gdy spoleczenstwo ma pamiec 8-mio letnia? Przeciez poprzednia kadencja PiSu to tez byl istny cyrk jak na tamte standardy (mimo, ze z dzisiejszej perspektywy to sie wydaje nic).
z tego wychwalania Macierewicza do dzisiaj kisnę. Do tego jak widzę dzisiaj te osoby, które uwierzyły, że "hurr to media robią z niego oszołoma, a to prawdziwy patriota kwik" to zastanawiam się czemu jeszcze nie usunęli konta za wstydu


@ZaplutyKarzelReakcji: przypomnijmy tego mema, ktorym sie prawaczki podniecaly. Juz wydzwiek tego mema taki, ze widac, ze we lbach czysty ruski mir i kult piesci/sily. No wiec maja teraz buciora nade lbami jak
pk347 - > z tego wychwalania Macierewicza do dzisiaj kisnę. Do tego jak widzę dzisiaj...

źródło: comment_lutDdOBc3ofDyborJ0Fmm4jwDo2zddhj.jpg

Pobierz