Wpis z mikrobloga

Mireczki, dla każdego #przegryw polecam dziewczynę która urodziła się na wsi.
Są tam wyjątkowo ładne i pracowite kobiety, powaga.

Sam tak mówię ponieważ taką mam, brud jej nie straszny, praca też, są ambitne i nauczone szacunku. Gramy w piłę? Jasne, w siatkówkę? Jasne, idziemy na ściankę wspinaczkową, super itp.

A dziewczyna z miasta?
A nie, bo się spocę, bo pazurki, bo muszę wrzucić snapa albo zdjęcie na insta xd.

Powaga, jak piękna kobieta to tylko ze wsi ()
A o naturalnym wyglądzie to już nie wspomnę, tylko delikatny make up który podkreśli niektóre elementy twarzy a nie sztuczne brwi, #!$%@? podkładu itp xd

#wygryw
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#rozowepaski
#niebieskiepaski
Pobierz R.....h - Mireczki, dla każdego #przegryw polecam dziewczynę która urodziła się na ws...
źródło: comment_ZXPO2RT9ltp1u52U1Nayvkqd8JT9nEDv.jpg
  • 29
@Razzish: jestem z miasta i najbardziej księżniczkowate dziewczyny to te co przyjechały ze wsi do miasta i "zachłysnęły się" tym miejskim życiem, imprezkami, stylówkami - "wow! miasto! balanga! kluby! życie! wrzucajmy wszystko na ista i snapa!". A urodzeni w mieście mają na to już #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście nie mówię, że wszystkie - oczywistym jest że nie należy uogólniać, ale tendencja jednak jest.
@Mescuda: Dokładnie Cumplu
@Razzish: Tępe dzidy są i w mieście i na wsi. Szczur urodzony w stajni nie jest koniem.
Ja mam odwrotne doświadczenia, większość dziewczyn ze wsi jakie znam to nieroby wychuchane przez mamusie, a równocześnie niezadbane brudasy. Bez zainteresowań, no chyba że tym co się u somsiada dzieje. Super, że znalazłeś fajną różową, pozdrów ją ode mnie, ale to nie zasługa wsi (pozdrów teścia).
O i jeszcze jedna