Wpis z mikrobloga

Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wydadza 500zl na kosmetyczke i fryzjera, 1000zl na sukienke, #!$%@? jakies cyrki,stroja sie 2 dni a na koniec wygladaja gorzej niz na codzien z lekkim makijazem i prostymi wlosami xD Jak poszedlem na studniowke to nie poznalem swojej partnerki, ktora stala 2 metry obok, bo sie #!$%@? na grazyne 40-letnia z jakims kokiem na glowie i tona makijazu na ryju. Z 6/10 do 3/10 za jedyne 1000 cebuli, po #!$%@? tak?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent
jegertilbake - Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wyda...

źródło: comment_hQnrohgmFnoZhpyNfGo6LVZs1tfgVE33.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@Efilnikufesin:

i jeszcze na tą specjalną okazję doklejają sobie sztuczne rzęsy i tipsy, fujka


Szczytem wszystkiego jest chyba jednak solarium. Wtedy to jest kompletny Karyna Wedding Pack.
  • Odpowiedz
Ja kiedyś pisałem z jedna i jak do Niej pojechałem po jakimś czasie pisania to się zacząłem przedstawiać jej bo jej nie poznałem xD
  • Odpowiedz
@jegertilbake Na swoją studniówkę miałam taki makijaż jak zawsze i jedynie wyprostowałam włosy. Lambadziary zjechały mnie jak burą sukę pod zdjęciami ze studniówki (ofc anonimowo), że nawet o siebie nie zadbałam w tym ważnym dniu! Że nawet się nie uczesałam i że w ogóle to potraktowałam studniówkę jak jakaś zwykłą bardziej elegancką imprezę. Mentalność karyn jest chora.
  • Odpowiedz
nakładanie tony tapety sprawi, że będziesz wyglądać bardziej elegancko. i bardzo dużo młodych dziewczyn ma ten problem, a jak myślisz, ze nie ma, to każ jej zmyć codzienną szpachlę ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@rozowatoxa: A skąd mają taki syf na cerze? Od nakładania tapety od 10 roku życia XDDDDD
Beka z kobiet.
Większość wygląda jak paszczury przed 25 rokiem życia od codziennego szpachlowania twarzy "by być ładniejszą"
  • Odpowiedz
@agaja ja się nie malowalam na studniówkę bo najzwyczajniej w świecie nie lubię mieć makijażu na twarzy. Co się nasluchalam o tym, że będę źle wyglądać, że na taką okazję to powinnam, że nie wypada się nie malować, że to w końcu mój dzień więc powinnam się nie czuć dobrze ze sobą tylko robić wszystko tak jak inni tego oczekują to moje.

A ostatecznie wygladalam lepiej niż te wszystkie wytapetowane lalki i
  • Odpowiedz
@jegertilbake: te wątki, w których nagle każdy niebieski staje się samozwańczym ekspertem od kobiecej pielęgnacji, a różowe dzielą się zasadniczo na dwa obozy i albo licytują się która jest najbardziej naturalna, albo przytaczają zalety mocnego makijażu, a ja stoję sobie z boku, bo prawda jak zawsze leży pośrodku i żałuję, że nie mam popcornu xd
  • Odpowiedz
@tomszczyk: chyba, że kupisz tam skąd salony ślubne - z Chin. Moja ciotka kupiła identyczny model co w sklepie kosztował 2-3 tys za jakieś 150$ xD
  • Odpowiedz
@CudMalina: A po ki uj ci te loki.. Większość dziewczyn wygląda dobrze w naturalnych włosach, ale z jakiegoś powodu na impreze muszą się skokować/pokręcić/wyprostować i wyglądają jak ziemniak owinięty łonowcami ( _)
  • Odpowiedz
@tomszczyk: zalezy, gdzie kupujesz, czy najnowsza kolekcje czy sprzed dwoch lat (a nie różnią się wcale:p). Można też uszyc. Czesto cena windowana jest za samą nazwę salonu i jego lokalizację.
Znaczy zgodzę się, że tysiac to tanio, ale nie suknia kiepsko-biedronkowa.
Jak dobrze poszukasz i z glowa, to wcale kilku kafli nie musisz wydaac. Można Też uzywana - możliwości dużo ;)
@camilio: no ja ma zdjęciach wygladam naturalnie, ale jak
  • Odpowiedz