Wpis z mikrobloga

Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wydadza 500zl na kosmetyczke i fryzjera, 1000zl na sukienke, #!$%@? jakies cyrki,stroja sie 2 dni a na koniec wygladaja gorzej niz na codzien z lekkim makijazem i prostymi wlosami xD Jak poszedlem na studniowke to nie poznalem swojej partnerki, ktora stala 2 metry obok, bo sie #!$%@? na grazyne 40-letnia z jakims kokiem na glowie i tona makijazu na ryju. Z 6/10 do 3/10 za jedyne 1000 cebuli, po #!$%@? tak?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent
jegertilbake - Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wyda...

źródło: comment_hQnrohgmFnoZhpyNfGo6LVZs1tfgVE33.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@jegertilbake: A ja mam taką teorię, że jak kosmetyczka bierze za usługę grubą kasę, to nie może umalować lekko i tak, jak zwykle. Musi pokazać, że zarobiła na te pieniądze i zrobiła coś innego, mocnego i wyrazistego. Efekt jest oczywiście tragiczny.
  • Odpowiedz
@agaja: dokładnie, ja zrobię tak samo :) w życiu nie miałam żadnego makijażu na twarzy.
@KachaWe: ja się kiedyś (jeszcze za czasów szkolnych) popłakałam po wyjściu od fryzjerki i nie zapłaciłam. Mama wracała zapłacić...
  • Odpowiedz
@baobad: nie idź. Ja zamierzam iść w rozpuszczonych, zepnę tylko czymś włosy, które są na skraju twarzy, żeby mi do zupy nie wpadały ( ͡º ͜ʖ͡º) Zresztą taką samą fryzurę chcę na swój ślub
  • Odpowiedz
@jegertilbake Kiedyś było badanie, którego wnioski były takie, że mężczyznom bardziej podobają się kobiety stosujące o 30% mniej makijażu w stosunku do tego, co one uważają za optymalne.
  • Odpowiedz
  • 7
@kostniczka mam dość długie włosy i całe życie nosiłam je rozpuszczone, tylko oststnio zaczęłam je spinać prowizorycznie jakas klamra od chinola i życie stało się lepsze hahah tyle wygody, tyle wolności... Może kupie sobie ekskluzywną klamrę od innego pana chinola estety
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Ja się nigdy nie malowałam jakoś ostro, ani nie chodziłam do fryzjera na jakieś wesela znajomych, czy inne tego typu okazje. I faktycznie wyglądałam super, naturalnie, tak jak na co dzień, a nie jak stara grażyna, ale tylko na początku. Wystarczyło wyjść na parkiet, trochę się spocić i z makijażu w sumie mało zostawało, włosy wyglądały jakbym właśnie uprawiała jogging (mokre od potu i posklejane). Na swój ślub, makijaż zrobiła
  • Odpowiedz
  • 2
Na studniówkę pomagała mi się szykować mama mojego ówczesnego niebieskiego. Jako że ja się nie znałam kompletnie na makijażach, fryzjerach i stylizacjach to się oddałam w jej ręce. Dostałam za jasny fluid na ryj, czerwoną szminkę i w dodatku zawiesiła na mnie jakiś naszyjnik dla starej baby. Jak siebie potem oglądałam na zdjęciach to nie mogłam w to uwierzyć xD


Dzisiaj myślę, że to był po prostu sabotaż ¯_(ツ)_/¯
@emilkos8 Jam to
  • Odpowiedz
  • 7
Pamiętam, jak przed swoją studniówką poszłam do fryzjerki, bo mama mówiła, ze taki dzien to trzeba mieć ładną fryzurę... Wcześniej bylam na konsultacji ze zdjęciem fryzury, jaką bym chciała i pytałam, czy da radę taką zrobić, powiedziala ze jak najbardziej. Przyszedł dzień studniówki, na fotelu siedzialam ponad godzine, zamiast pięknego luznego upiecie na glowie mialam grazynowy hełm z tona lakieru i milionem wsuwek. Jak tylko wyszlam z "salonu" to sie poplakalam i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@jegertilbake: sto razy lepiej dziewczyna wygląda w rozpuszczonych prostych włosach i lekkim makijażem. Na debilach zarabia się największe pieniądze, także gratuluję wizażystkom czy tam makijażystkom biznesu
  • Odpowiedz
sie #!$%@? na grazyne 40-letnia z jakims kokiem na glowie


@jegertilbake: nigdy nie zrozumiem koków na głowie. 1 na 10 kobiet wygląda lepiej/tak samo/inaczej, a reszta zawsze staro i zwyczajnie brzydko.
  • Odpowiedz
@jegertilbake jak ktoś jest brzydki to mu nic nie pomoże. A do takiego mocnego makeupu nie jesteś przyzwyczajony u niej i dlatego tak dziwnie to wygląda dla ciebie. Laska akurat że zdjęcia jest po rpsptu brzydka, weź sobie jakąś 8/10 to będzie zawsze ładnie wyglądała.
  • Odpowiedz