Wpis z mikrobloga

Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wydadza 500zl na kosmetyczke i fryzjera, 1000zl na sukienke, #!$%@? jakies cyrki,stroja sie 2 dni a na koniec wygladaja gorzej niz na codzien z lekkim makijazem i prostymi wlosami xD Jak poszedlem na studniowke to nie poznalem swojej partnerki, ktora stala 2 metry obok, bo sie #!$%@? na grazyne 40-letnia z jakims kokiem na glowie i tona makijazu na ryju. Z 6/10 do 3/10 za jedyne 1000 cebuli, po #!$%@? tak?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent
Pobierz jegertilbake - Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wyda...
źródło: comment_hQnrohgmFnoZhpyNfGo6LVZs1tfgVE33.jpg
  • 141
@agaja: U mnie ten sposób nie działa. Mam włosy takie półkręcone, które pod wpływem najmniejszej wilgoci się puszą i beznadziejnie wyglądają - nie są ani kręcone, ani proste. Prostownica nic mi nie daje niestety.
@ThrowFarAway: Pisałam, że w upietych włosach jest po prostu wygodniej. Takie rozpuszczone proste się plączą, po paru godzinach tańca wyglądają nieswieżo i przede wszystkim jest w nich bardzo gorąco. Serio, upiecie to wygoda. A loki są fajne, duzo dziewczyn wygląda w nich bardzo fajnie. I nie chodzi mi o jakieś chamskie loki koki ale delikatne fale.
@CudMalina: A ja piszę o tym, że dziewczyny codziennie chodzące w normalnych fryzurach, muszą coś #!$%@?ć na głowie, jak tylko pojawi się okazja, to samo z makijażem, po czym wyglądają jak klauny... No ale pełno pseudeo makijażystek i fryzjerek robi na tym biznes (,)
@jegertilbake nigdy w życiu nie byłam u kosmetyczki na makijażu, ani u fryzjerki na zrobienie fryzury przed jakaś uroczystością właśnie dlatego, że widzę jak to wygląda u innych różowych :)
Ładna prosta kiecka podkreślająca figurę, rozpuszczone włosy, tusz do rzęs, puder, róż, dobre perfumy i jest sto razy lepiej i nie wydaje pieniądze na coś przez co później płacze i żałuję

Takie tapety i wymyślne upięcia kojarzą mi się z karynkami z
@ThrowFarAway: Ale to takie dziwne że kobiety chcą wyglądać trochę inaczej na uroczystości? No kurde. Z tego wątku wychodzi na to że najlepiej jak różowe nic się nie malują a na imprezę nie daj Boże też niech nic nie robią bo jeszcze przesadzą z makijażem lub fryzurą. Poza tym to nie jest tak że jak na co dzień różowa nosi rozpuszczone proste włosy to tylko tak wygląda dobrze. Ja np bardzl
@CudMalina: No tak, chcą wyglądać inaczej, a wychodzi z tego, że wyglądają gównianie, bo nie mają pojęcia o wizażu i myślą, że więcej to lepiej. Większości nie pasuje kilogram tynku i butelka lakieru, a to jest to, co większość tanich salonów serwuje... To jest te myślenie, zapłacę to będę ładniejsza, może i prawda, ale to nie za 300zł, trzeba z jedno zero dodać.
Ja tam nie wnikam jak niektóre się upiększają na uroczyste imprezy, wiem tyle, że ja wyglądam jak typowa ciotka gdy mam wymalowane cieniami oczy, nie mogę na siebie spojrzeć w lusterku normalnie dramat xD niektórym jest ładnie w pełnym makijażu, a niektóre lepiej by się nie tykały kolorowych kosmetyków. Co zrobisz, no nic nie zrobisz ¯_(ツ)_/¯
@CudMalina: Jak dla mnie to i tak chora stawka, ale tyle karyny biorą i przyjmują w swoich mieszkaniach... Najlepiej samej poćwiczyć makijaż, o ile masz trochę zmysłu estetycznego albo dajesz co najmniej 1k za szpachle na jeden wieczór.
@ThrowFarAway: Rozumiem, ale wcale nie znaczy że jak maluje Cie ktoś w domu to źle. Sam twierdzisz że samemu można się super umalować to chyba nie jest aż takie trudne? Można poszukać kogoś z polecenia, sprawdzic opinie w necie itp. Poza tym jest wiele salonów kosmetycznych gdzie można się umalować wieczorowo i kosztuje to ok 100-150 zł. Wcale nie trzeba wydawać tysiaka.Fryzjer podobnie. Mnie fryzjerka za stówkę pięknie uczesała (raz, bo
@jegertilbake: ja na studniówce (u kumpla, bo swoją olałam) miałam małą czarną, makijaż tylko trochę mocniejszy niż na co dzień i wyprostowany włos, studniówkowy partner zbierał pochwały na moją rzecz od nauczycieli i patrząc na zdjęcia z perspektywy wiem czemu.
Studniówkowy must have: loki, pejsy i makijaż na pandę Fuj.

Ale tak to jest kiedy już wczesną jesienią magazyny dla różowych zachęcają, żeby zacząć chodzić na solarium teraz, zaraz i stać