Wpis z mikrobloga

Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wydadza 500zl na kosmetyczke i fryzjera, 1000zl na sukienke, #!$%@? jakies cyrki,stroja sie 2 dni a na koniec wygladaja gorzej niz na codzien z lekkim makijazem i prostymi wlosami xD Jak poszedlem na studniowke to nie poznalem swojej partnerki, ktora stala 2 metry obok, bo sie #!$%@? na grazyne 40-letnia z jakims kokiem na glowie i tona makijazu na ryju. Z 6/10 do 3/10 za jedyne 1000 cebuli, po #!$%@? tak?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent
Pobierz jegertilbake - Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wyda...
źródło: comment_hQnrohgmFnoZhpyNfGo6LVZs1tfgVE33.jpg
  • 141
@agaja: ja miałam to samo, jednak moja kosmetyczka nie zrozumiała zamysłu. Podobno było ładnie, ale dla mnie i tak za mocno. Tez na codzień no makeup. Wszystkie znajome zazdroszczą mi cery nie rozumiejąc, ze same sobie ją niszczą.
@jegertilbake Ja na swojej studniówce poszłam do fryzjerki na zrobienie delikatnych fal z lekkim utrwaleniem (mogłam sobie w lażdej chwili psikąć lakierem już na imprezie). Zostawiła mnie ze sztywnymi sprężynami i tapirem. Nie dało się ręki w to zapchać XD
Na szczęście makijaż ogarnęłam sama. Gdybym poszła do kosmetyczki i to też by nie wyszło, to bym się chyba popłakała XD
@kwasnydeszcz czy ja wiem. Śluby studniowki osiemnastki to standard z tymi przesadnymi makijazami i gniazdami dla ptakow na glowie. Te ktore umieją sie ladnie pomalowac do niedawna jeszcze byly w mniejszosci i dopiero teraz zaczyna byc odwrotnie. Najbardziej mi smutno kiedy sliczna rozowa w prostych wlosach na sile je lokuje albo te w lokowanych prostuja...
@jegertilbake: prawie jak ze wszystkim w życiu, jak coś zrobisz źle to będzie zrobione źle :D przecież nikt nie zakłada decydując się na nową sukienkę, makijażystkę, fryzjerkę że wyjdzie kaszana. Moja żona wyglądała rewelacyjnie na ślubie po dobraniu sukni, makijażu i fryzury.