Wpis z mikrobloga

Dzień dobry albo dobry wieczór Mireczki. Chciałem zawołać wszystkich plusujących ten wpis ale nie wiem jak i może szkoda im dupę zawracać. A chciałem wam wszystkim bardzo podziękować za całe wsparcie jakie mi okazaliście. Nie wierzyłem w potęgę mirko aż tak. Powoli stopuję z piciem (stopniowo) bo w końcu obowiązki wracają, a nawet przybywają. Codziennie wyobrażałem sobie tego posta inaczej i połowy nie pamiętam. Siedzę w domu rodzinnym, rozważam czy wracać do #lodz czy szukać roboty w innym mieście bo chęci wszelkie do powrotu na uczelnie odeszły gdzieś w cholerę. I nie wiem szczerze co mam więcej napisać, serio dziękuję wam wszystkim, po prostu dziękuję bo w tej chwili nie mogę nic więcej. Powoli dociera do mnie, że będę wracał do pustego mieszkania. Póki jestem tutaj jest inaczej, chociaż ciągle brakuje mi tego cholernego SMSa czy telefonu przed snem czy na pobudkę. Mimo, że czasem wkurzał.
Szczególnie podziękować chciałem @Mokry_karton i @kryniu za wsparcie w tamtym czasie.
#logikarozowychpaskow #tfwnogf i trochę #zalesie ale w sumie trochę #chwalesie bo nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło.
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kryniu: Mordo kiedy chcesz wpadaj, tylko wcześniej daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak będę na Śląsku to się odezwę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą kto nad Morze się wybiera to zapraszam na jakieś piwerko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arghez: Zamieszkaj może z jakimś kumplem, bedzie wesolo. I moim zdaniem jak chcesz jeszcze kiedys zbudowac zwiazek (tylko po co?) To rozwaz inny kraj niz Polska, tu material jest wyjatkowo parszywy
  • Odpowiedz
@wiewior_s: Pewnie i racja, ale nie wiem sam czy nie lepiej wziąć się od razu za robotę na pełnej k----e
@topwykoppeel: No to tych planów od groma i w końcu czas na ich realizację.
@kryniu: I tak nie odpuszczę i się będzie trzeba na flachę dogadać jakoś
@smoczewski: No to jest największy plus całej sytuacji
@xedarr: Co to jest impreza? Nie lubię jak grupa, w której przebywam przekracza jakieś 5 osób, to już jest tłum
@Destruktor91 @Marynasz
  • Odpowiedz
Póki jestem tutaj jest inaczej, chociaż ciągle brakuje mi tego cholernego SMSa czy telefonu przed snem czy na pobudkę.


@Arghez: Coś się kończy coś zaczyna...


Znajdź sobie nowego różowego i po
  • Odpowiedz
Czy ja wiem? A gdzie indziej jest... Inaczej? Ja to szczególnie bardzo konserwa i jeszcze trudniej na zachodzie by się odnaleźć było. A w życiu z kumplem nie zamieszkam, toć wystarczy, że tylko zajrzę a tu monopolowy przenosimy powoli do lodówki


@Arghez: Azja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie na zachodzie jest niekiedy nawet gorzej, ale jest o wiele większe zróżnicowanie. U nas kobiety są jak z
  • Odpowiedz