Wpis z mikrobloga

@Loyalis: Moj stary mial nowa kobiete i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty #!$%@? ta suka cie #!$%@? na kase on wstal stary wstal i mowi co ty #!$%@? gnoju i lape do mnie wystawia chcial mi liscia #!$%@? a ja go na #!$%@? fast attack bomba w oko #!$%@? na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od
@Loyalis: na 90% przez taką różnicę rozpadł jej się ostatni związek. Facet może być super z charakteru, osobowości, może kochać kotki i obsypywać ją kwiatami, ale jeśli ona pracuje już od kilku lat, a Ty dopiero zaczynasz, to oczywistym jest, że nie czułbyś się z nią pewnie, a ona by to też odczuła. Nie ma co szkalować dziewczyn, które mówią otwarcie, czego chcą i nie zwodzą niebieskich
Po pierwsze to „nie chce marnować Twojego czasu” a nie „tracić”, i już mamy problem bo to trąci matołem.
Po drugie Tinder pokazuje wiek, 23 lata to akurat moment kończenia i studiów i szukania roboty. To czego się spodziewała? Chyba ze obraca się tylko w towarzystwie ludzi pracujących i studiujących zaocznie - czyli znowu matoł, bo najlepszym predyktorem dochodów są rodzice wiec chcesz kogoś kogo starych stać na utrzymywanie go na dziennych
@Loyalis: No ale jak masz 23 lata i kompletnie nigdzie do tej pory nie pracowałeś, to moim zdaniem dziewczyna ma trochę racji. Może się skończyć tak (nie musi, ale to jedna z opcji), że dziewczyna robi na faceta, a on sobie siedzi w domu i gra w gry komputerowe (mam takie pary w swoim otoczeniu). Jeśli np. dziewczyna od 18. roku życia pracuje i studiuje jednocześnie, to ja się nie dziwię,
@Loyalis: Ale przykry golddiger.

szukasz kobiety i nigdy nie pracowałeś? XDDDD


@Dalamar: Co w tym niesamowitego? W tym polskim chlewie trzeba harować jak wół żeby w ogóle mieć zaszczyt zdobycia kobiety? Ciemnota i średniowiecze.

że dziewczyna robi na faceta, a on sobie siedzi w domu i gra w gry komputerowe (mam takie pary w swoim otoczeniu)


@janeeyrie: Przecież tak wygląda co 4-5 para w Polsce, szczególnie na prowincji. Tylko
tak wygląda co 4-5 para w Polsce


@andriankowalski11: No ale obstawiam, że wtedy kobiety zajmują się domem i wychowaniem dzieci, czyli de facto pracują, tylko nie dostają za to pensji. Granie w gry komputerowe albo oglądanie całymi dniami telewizji to jednak co innego.
@janeeyrie: Taka sytuacja byłaby jeszcze normalna, jeśli obie strony by się zgadzały. Bo skrupulatna praca w domu i opieka nad dziećmi to też pewnego rodzaju praca. Ja natomiast mówię o sytuacjach, gdzie facet pracuje, a kobieta nie robi nic poza siedzeniem na facebooku, oglądaniem seriali i spotykaniem się z koleżankami, utrzymywana przez faceta i rodzinę.

I takich par jest w Polsce naprawdę wiele, ja słyszałem dziesiątki takich historii. Np współlokatorka mojej