Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mireczki i Mirabelki. Mam do was pytanie - gdzie mógłbym próbować znaleźć dziewczynę/partnerkę?
Próbowałem już Sympatii, Edarling, Tindera - na każdym z portali trafiały się 2- 3 dziewczyny z którymi pisałem dłużej lub spotkałem się, lecz znajomość zawsze się kończyła - z wyczerpania tematów, nudy(?) lub karyństwa laski -przez jej chcicę na ciągłą atencję.
Zaczyna mi brakować kogoś, na kim mógłbym polegać w chwilach słabości. Do tego boli mnie jak patrzę na swoich znajomych, którzy pozakładali rodziny, porodziły im się dzieci itd. - wiem że to sielankowy obrazek "na pokaz", ale zawsze parę takich chwil się wydarzy, czego pragnę.

Trochę o mnie - 30 lat, skończony wymagający kierunek na studiach, dodatkowa praca po godzinach - ogólnie takich całkowicie wolnych dni mam 2 w tygodniu (oprócz weekendów). Ogólnie jestem szczupły, 174cm wzrostu, bez ewidentnych, rzucających się w oczy defektów genetycznych.

Może moglibyście mi polecić jakieś portale randkowe lub coś podobnego online? Dziękuję z góry za każdą propozycję.

#tfwnogf #przegryw #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie znajdziesz normalnej kobiety przez internet, nie oszukuj się. Te kobiety też z jakiegoś powodu są same i zakładają tam konta. Myślisz, że fajna, ładna, mądra, bez #!$%@? potrzebuje czegoś takiego jak Tinder czy inne badziewie? Może taka się trafi jedna na milion, bo reszta żyje życiem realnym, a nie wirtualnym i poznaje ludzi w rzeczywistości. Przez takie rzeczy jak Tinder się nie pitoli, pogadasz 2-3 razy i się umawiasz