Wpis z mikrobloga

@Sicarioo Odradzałem jednemu mirkowi automat to po kilku miesiącach napisał że żałuję, że mnie się nie posłuchał ( ͡º ͜ʖ͡º) Opel poza projektami aut nie zrobił nigdy nic dobrego więc jak masz możliwość kupić auto z silnikiem/skrzynią opracowaną przez GM to daj sobie spokój ( ) za 1.9 stoi fiat więc jeszcze jest spoko. Zresztą sam mam w Vectrze i po 40k
@Teheranin: Dobra automat odpada, ale ogólnie ten silnik 1.9 150km GTC nie jest jakiś nie wiadomo jak awaryjny? Zastanawiałem się tez nad audi a3 8P ale jak mam kupywać za 15k rok 2004 maks i to jeszcze z jakimś #!$%@? silnikiem to podziękowałem, a teraz napaliłam się na te astry w sporcie ;)
@Sicarioo: nie bierz astry w dieslu, jeżeli 6biegowa strzynia m32 to nie wyjeżdżaj dalej niż masz wykupione asisstance. Astry h to auta dla masochistow. Idiotyczne rozwiązania i częste naprawy. Zastanów się dlaczego wszystkie silniki diesla w tym aucie były Fiata bądź isuzu? Bo gm nie potrafił ulepic nic sensownego
@lsrrdc: myślałem tez nad golfem V albo audi a3 8p ale tam naczytałem się o jakich obracających panewkach albo pękajacych głowica albo o dwumasach i tak #!$%@? w nieskończoność coś...