Wpis z mikrobloga

@roofi27 No i co? Mówiłem, że Wojtek powiedział, że gadał z Rafonixem. Rafonix usunie JDM. Mówiłem, że z nim o tym gadałem tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/33570271/wiecie-co-tak-jak-chcialem-obejrzec-te-walke-rafon/118263163/#comment-118263163 Nawet Ci dałem do tego linka ale ty dalej twierdziłeś, że kłamię. No to teraz Magical mówił, że gadał o tym z Wojtkiem i Rafon usuwa grupę. Widzisz, to jest problem wszystkich piesków Rafona i dużej części piesków Magicala. ROZMAWIAJĄC Z SZACUNKIEM I MYŚLĄC można dużo załatwić. Nie podobało mi się deprawowanie młodzieży i powiedziałem co myślałem. A Wojtek to myśląca osoba. A ty dalej miej ból d--y. Pozdro.
#danielmagical #rafonix #famemma #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roofi27: Mówiłeś też, że gadałem z fejkiem. A właśnie na streamie Daniel potwierdził, że tak nie było. Podoba mi się, że tracisz grunt pod nogami to powtarzasz mniej rzeczy, które mówiłeś. Po prostu przyznaj, że nie miałeś racji i koniec tematu. A czy Rafon usunie JDM? Nie wiem. Napisałem, że Wojtkowi to obiecał. I tego się trzymam. Co on zrobi to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@roofi27: XD Tak. I Wojtek jak gadał z Magicalem i Magical potwierdził, że WOJTEK MU TAK POWIEDZIAŁ to znaczy, że to fejk. Po co idziesz w zaparte? Zaznaczam, to że RAFONIX OBIECAŁ TO WOJTKOWI, NIE ZNACZY ŻE USUNIE. Ale zakładam, że raczej to zrobi. RACZEJ. Co Cię tak w tym boli? Ja nie trzymam ani strony Daniela ani Marcina XD Aeh.
  • Odpowiedz
@NieMaSpeluny: wiesz dobrze ile razy gruby klamie i jak czyta wykop rownie dobrze moglby przeczytac wykop a jak sprawdzisz sobie story rafonixa to widac ze grupa nadal funkcjonuje i maja kolejne plany
  • Odpowiedz