Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Mam dylemat moralny. Napisałem prace inżynierska za moją byłą już dziewczynę. Przez cały okres studiów pomagałem jej zdawać wiele przedmiotów. W skrajnym wypadku nawet robiąc za nią projekty. W pracy okolo 60% jest całkowicie mojego autorstwa. Wiadomo człowiek nie chciał sie kłócić i pomagał drugiej osobie.
Nauczyłem ja wiele rzeczy. Szczerze mówiąc utrzymywałem ja 6 miesiecy, żeby dostała pierwsza prace w zawodzie.
Jak się dzisiaj okazało znalazła sobie kogoś zaraz po oddaniu pracy do systemu. Jak przypadkiem sie okazało zdążyli uprawiać już seks. Za tydzień jest obrona tej pracy. Co zrobilibyście na moim miejscu?
Pozwolić obronić pracę i olać ten kwas czy donieść i odegrać się za tak nieczyste zagranie (wygospodarowanie czasu na jej pisanie kosztowało mnie bardzo dużo wyrzeczeń i kłótni z moja eks)
#prawo #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 92
@erysipelothrix no bez jaj, #!$%@?ł za nią jak sam pisze większość roboty, ta go zrobiła na boku a on ma zapomnieć? Udowodnić będzie mu bardzo łatwo nawet przez historię zmian pliku na kompie, korespondencje z nią itp.
A z demonami to trochę tak jest, że jeśli chcesz pokonać wroga to musisz pomyśleć jak wróg.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie #!$%@?, odpusc. Jak chcesz jej #!$%@?, wyślij w dniu obrony wiadomość typu 'powodzenia, mam nadzieję że uda Ci się udowodnić że praca jest Twoja' pojaw się na uczelni, i rozkoszuj się obsraniem


@starless: Gorzej jak np. rozowa widzac opa i myslac ze przyszedl ja #!$%@? wlaczy sobie agresora i zaatakuje go czy to slownie czy nawet fizycznie. Takie przypadki sie zdarzaja i co wtedy OP zrobi? Polozy uszy
Mam dowody. Nawet przelew bankowy na kwotę z tytułem "praca inżynierska" + konwersacje związane z dogadaniem tematu. Probowala zamknąć mi usta śmieszną kwotą niedawno.


@AnonimoweMirkoWyznania: NIECH GINIE XD

Niestety jets duża szansa, że i tak się obroni, ale przynajmniej spoci jej się trochę dużo na obronie i dostanie 3. Zawsze coś ( ͡º ͜ʖ͡º)