Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Mam dylemat moralny. Napisałem prace inżynierska za moją byłą już dziewczynę. Przez cały okres studiów pomagałem jej zdawać wiele przedmiotów. W skrajnym wypadku nawet robiąc za nią projekty. W pracy okolo 60% jest całkowicie mojego autorstwa. Wiadomo człowiek nie chciał sie kłócić i pomagał drugiej osobie.
Nauczyłem ja wiele rzeczy. Szczerze mówiąc utrzymywałem ja 6 miesiecy, żeby dostała pierwsza prace w zawodzie.
Jak się dzisiaj okazało znalazła sobie kogoś zaraz po oddaniu pracy do systemu. Jak przypadkiem sie okazało zdążyli uprawiać już seks. Za tydzień jest obrona tej pracy. Co zrobilibyście na moim miejscu?
Pozwolić obronić pracę i olać ten kwas czy donieść i odegrać się za tak nieczyste zagranie (wygospodarowanie czasu na jej pisanie kosztowało mnie bardzo dużo wyrzeczeń i kłótni z moja eks)
#prawo #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 92
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym to zrobil XD normalnie to na swiecie muzulmanie swoim bylym obcinaja glowy (nie oszczedzajac nawet dzieci z tych zwiazkow). ba nawet bialy facet popelnil samobojstwo razem z dziecmi (#!$%@? zostala z niczym xD).

a ty sie zastanawiasz czy sie nie odegrac za takie #!$%@? xD tylko pamietaj ze sie bedzie mscic wiec moze byc twoim wrzodem na dupie do konca zycia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niby dorosły człowiek a żyje złudzeniami... myślisz ze kogoś na jej wydziale zainteresuje taka informacja? Praca inżynierska to nie praca doktorska, promotor i komisja będą mieli na to #!$%@? czy napisała to ona czy ty jeżeli system nie zwróci im informacji o plagiacie.... Bądz dorosły i olej sprawe szkoda czasu i nerwów, w ramach zemsty przeleć jej przyjaciółkę czy coś.
  • Odpowiedz
  • 0
Zostałeś wydymany bez mydła, standardowe postępowanie dziewczyn na studiach technicznych ,znaleźć osobę która będzie wszystko za Ciebie robiła (oczywiście jest sporo wyjątków) . Przez takich jak Ty takie ameby umysłowe kończą inżyniera nie mając pojęcia o niczym .
  • Odpowiedz
@humojek: @AnonimoweMirkoWyznania: pisanie komuś pracy/robienie projektu nie jest przestępstwem w świetle prawa, nawet jeśli jest to praca dyplomowa. Jej sprzedawanie również nie. Kupowanie też nie. Ale przedstawienie jej jako swojej już tak (rozchodzi się raczej o dyplom, bo to on jest dokumentem prawnym. Po prostu jeśli dziewczyna nie jest autorką pracy, to nie ma prawa otrzymać tytułu. Podobnie jak z plagiatem, nawet jeśli lata po fakcie wykryty zostaje plagiat to
  • Odpowiedz
@przepraszamczytenloginjestwolny: niestety, to tak nie działa. Kiedyś kontaktowałam się z plagiat.pl właśnie w tej sprawie (prowadzący straszyli na uczelni żeby samodzielnie nie tworzyć tam kont i nie wstawiać pracy, żeby potem nie wyszedł autoplagiat). To co jest wysłane na własne konto na nim pozostaje, nie będzie wykrytego plagiatu z innego konta. Kwestia uczelni to inna sprawa, bo tam tworzy się dodatkową uczelnianą bazę danych. Dlatego, żeby dziewczynie wyszedł plagiat, OP musiałby
  • Odpowiedz
#!$%@?: Sprawa nie jest prosta. Z dowodami jakie masz luźno udowodnisz, ze praca nie jest jej. Jednak na sete zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Pierwsze co bym zrobił to odesłał pieniądze które dostałeś - to brudny szmal w sensie takim, ze na równi z łapówka. Ona zapłaciła ci za twoje milczenie nie sama prace wiec z tego już moze mieć poważne kłopoty. Odsyłacz hajs tytulujesz go w stylu „pomyłka”, piszesz do
  • Odpowiedz
#!$%@?: Sprawa nie jest prosta. Z dowodami jakie masz luźno udowodnisz, ze praca nie jest jej. Jednak na sete zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Pierwsze co bym zrobił to odesłał pieniądze które dostałeś - to brudny szmal w sensie takim, ze na równi z łapówka. Ona zapłaciła ci za twoje milczenie nie sama prace wiec z tego już moze mieć poważne kłopoty. Odsyłacz hajs tytulujesz go w stylu „pomyłka”, piszesz do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj różowych. Wiadomo bronią dziewczyny bo dla nich naturalne jest wyzyskiwanie mężczyzn. Co to w ogóle za argument: "robiąc to znizysz się do jej poziomu". Zemsta jest fajna, poprawia humor i co najważniejsze pokazuje ludziom że nie są bezkarni. Jak masz jakiś honor to zbierz dowody w formie screenów + opis sytuacji i wyślij to do komisji egzaminacyjnej, czy katedry. Możesz to zrobić nawet anonimowo jak się boisz ale
  • Odpowiedz