Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1682
Kurde, minęło 20 lat...
20 lat zanim odważyłam się podjąć ten krok i założyć niebieską kartę i postępowanie karne przeciwko ojcu.
Dzisiaj w samochodzie mnie wyzywał, w domu bił, ciągnął za włosy, szarpał, kopał. Krzyczał, że mnie zabije, ale w tym momencie zdążyłam chwycić telefon, ale na szczęście złapało.
To wszystko działo się na oczach niebieskiego, który jedyne co mógł zrobić to go odciągać i spróbować przemówić do rozsądku (50 kg przewagi).
Trafiłam na cudowną panią, która doradziła i przemawiała matce do rozsądku (ofc broniła go).
Zawieźli go na wytrzeźwiałkę.
Niedawno pani do mnie zadzwoniła i zaprosiła na zeznania "jak już dojdę do siebie psychicznie" i życzyła spokojnego snu, bo mogę się w końcu nie obawiać się o siebie.
#policja nie taka zła jak ją malują.
#dda #alkoholizm #alkohol #feels
  • 196
  • Odpowiedz
@Pawciosl: raz się zdarzyło, ale to wyjątek od reguły. Jestem całkiem niezłym fighterem, z dużym doświadczeniem na sali i powiem, że grubasa po prostu się boję, nawet jak jest w ogóle niedoświadczony. A teraz postaw się w sytuacji tego faceta twinkle, który pewnie w ogóle nic nie ćwiczy i nic nie potrafi, a jego przeciwnik waży 50 kg więcej.

No i najważniejsze, wstawi się za nią a ona go potem
  • Odpowiedz
@hangover: Z drugiej zaś strony, #!$%@?ąc od całej sytuacji OPki, zbyt często powtarza się schemat, że to ofiara ucieka z domu. Główna ofiara ucieka, złość oprawcy zaczyna się koncentrować na innej osobie w domu i tak w kółko, aż dojdzie do tragedii. Sednem sprawy jest zebranie sił, psychicznych głównie, by #!$%@?ć takiego osobnika z domu. Jest na to wiele sposobów, głównie chodzi mi tu o policje oraz sąd. A uwierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Twinkle jeżeli potrzebujesz pomocy typu jak się pozbyć z domu i jak takiego delikwenta ograniczać na twoją korzyść daj znać - kiedyś miałem coś podobnego w domu. Kochana mama że wszystkim sobie poradziła i wie co i jak ;)
  • Odpowiedz
Bo nie miał szans psychicznie?


@Twinkle: Co? Co to jest za wytłumaczenie nie miałszans psychicznie? Jest facetem i widzi jak na jego oczach jego kobieta dostaje #!$%@? i on nie ma szans psychicznie na reakcje? xD


No offence ale jesteście siebie warci w sumie wszyscy tam.
  • Odpowiedz