Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1682
Kurde, minęło 20 lat...
20 lat zanim odważyłam się podjąć ten krok i założyć niebieską kartę i postępowanie karne przeciwko ojcu.
Dzisiaj w samochodzie mnie wyzywał, w domu bił, ciągnął za włosy, szarpał, kopał. Krzyczał, że mnie zabije, ale w tym momencie zdążyłam chwycić telefon, ale na szczęście złapało.
To wszystko działo się na oczach niebieskiego, który jedyne co mógł zrobić to go odciągać i spróbować przemówić do rozsądku (50 kg przewagi).
Trafiłam na cudowną panią, która doradziła i przemawiała matce do rozsądku (ofc broniła go).
Zawieźli go na wytrzeźwiałkę.
Niedawno pani do mnie zadzwoniła i zaprosiła na zeznania "jak już dojdę do siebie psychicznie" i życzyła spokojnego snu, bo mogę się w końcu nie obawiać się o siebie.
#policja nie taka zła jak ją malują.
#dda #alkoholizm #alkohol #feels
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Twinkle No #!$%@? z całym szacunkiem ale jak ktoś zaatakuje Was na ulicy to Twój niebieski też leżąc na ziemi i przyjmując buty na ryj będzie najpierw starał się mówić zamiast bronić się przed napastnikiem jak troglodyta ?
  • Odpowiedz
Znam to...
Wychowałem się bez ojca, wydaje mi się jednak że z perspektywy czasu wyszło na dobre.
Mam kochająca rodzinę zastępczą i wielu przyjaciół kompletnie nie ze środowiska z którego pochodził moj biologiczny.
Zielonka pozdrawia Mirko!
  • Odpowiedz
@Twinkle: Gdybyś chciała pogadać na ten temat, możesz pisać do mnie(są rzeczy o których wolisz nie mówić nawet najbliższym). Moja rodzina przechodzi to samo od jakiegoś czasu - tylko u mnie ojciec stosował przemoc psychiczną w stosunku do matki, nie bił jej. Sprawa sądowa miała miejsce około rok temu. Jeśli chcesz to powiem Ci jak to wygląda i przed rozprawą i po, jakie będą konsekwencje, na co się przygotować itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nucer: Ja do tej pory uważałam podobnie i takie miałam doświadczenia. Pierwszy raz zaproponowano mi rozprawę.

@klamkaodokna: Generalnie jestem zagorzałą fanką karmy, więc robię to też z czystej złośliwości.

@Pawciosl: No wiesz, tu masz też kwestię tego, że mój ojciec jest nabity mocno i wiele lat był w ochronie. A niebieski to były piłkarz który coś tam trenował na siłowni, ale dawno.
Ja sama jestem byłym zawodnikiem sztuk walki, ale
  • Odpowiedz
@Twinkle: czyli typowy chów wsobny widze tam macie. To ja was proszę tylko o to abyście sobie dziecka nie robili bo dzieciak będzie skazany na słabe geny i waszą mentalność. A to tylko by była dla niego krzywda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Twinkle strach? A nie bałaś się że Cie w końcu zabije czy akurat na to miałaś wyje*ane za przeproszeniem? No musisz mi wybaczyć, ale w Twojej sytuacji niewiele mogło gorszego się już stać byś miała się bać zareagowania na to.
  • Odpowiedz
Dziękuję, pewnie napiszę w chwili słabości.


@Twinkle: a takie pewnie nadejdą, szczególnie słabo będzie tuż przed salą rozpraw i potem w każde święta, a przynajmniej kilka pierwszych. Będą nawet momenty, gdy będziesz gotowa się pogodzić i wybaczyć, Ojciec będzie przepraszał, powie że jest już innym człowiekiem a Matka potwierdzi. Ale to nie będzie prawda, a Ojciec znów Cię zrani, przy najbliższej okazji. Ta cała przemoc jest w ich psychice i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: No niestety, wychodziło dopiero po czasie, ale nauczyłam się szybko mówić w twarz "#!$%@?" chlorom i bijącym.
  • Odpowiedz