Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe. O dziwo nawet mnie zaprosili. Poszedlem tam jedynie ze wzgledu na moja kumpele, bo mnie namawiala. W sumie nawet spoko sie bawilem, alkohol zrobil swoje.. Dzis rano sie budze, a tu takie cudo. Przyjaciolka niby szara myszka 6/10, a tu prosze. Co najlepsze, typek zachowywal sie jak totalny buc i narcyz. kazdego #!$%@? i sie popisywal, no ale jak powszechnie wiadomo chadom takie rzeczy sie wybacza poprzez pryzmat atrakcyjnosci. Ehh, p0lki co wy ze soba robicie?
#przegryw #stulejacontent #seks #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem
bdj3bacza_2k - Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe...

źródło: comment_WyHsYRdlxwJn7kbYddyIOrrAeTmmpPej.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: Nie czaje bulu dupy, gdyby to był wasz ziomek (szary nerd, 6/10) i zaliczyłby w klubie jakąś dziewczynę 8-9 to odruchowo wszyscy by mu tu gratulowali. A to, że chce sie spotkać no cóż, może ONS nie jest dla niej normą i teraz potrzebuje opinii osoby trzeciej i potwierdzenia, że nie zrobiła nic złego. Sam miałem kiedyś moralniaka po takiej akcji i moim zdaniem to kompletnie normalne, że się ma
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k też kiedyś byłem takim omega cuckiem, aż mi wstyd gdy patrzę w przeszłość, miałem przyjaciółki, które oczywiście straciłem gdy sobie znalazłem swoją dziewczynę. #!$%@?łem różne rzeczy w życiu, robiłem z siebie debila by zwrócić na siebię uwagę, ale najbardziej się wstydzę tego, że miałem "przyjaciółki" jak rasowy delta cucko tampon emocjonalny - też słuchałem tego gówna w nadzieji, że zarucham, a prawda jest taka, że jak laska chce to gała jest
  • Odpowiedz
  • 39
@fantastyczny_pan_lis taaa... nic złego nie zrobiła. Wy macie mózgi poryte przez to dzisiejsze rozpasanie. Puści się szmata z pierwszym lepszym, a potem wymaga szacunku. Najpierw trzeba mieć szacunek do samego siebie i nie dawać dupy byle komu jakby to była butelka na wymiane. Zawsze takie idiotki były, ale kiedyś nikt nie uważał, że to normalne i nic się nie stało. Jeszcze się #!$%@? tym chwalić po ludziach. O reputację trzeba dbać. No
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: no jak ona śmiała śmieć uprawiać seks z kim chce? Allahu akbar!

Nazywasz ją szmatą, bo poszła do łóżka z nim, a nie z tobą? XD Jedyne co ta biedna dziewczyna zrobiła źle, to utrzymywanie kontaktu z kimś takim jak ty.

To trafne podsumowanie.
  • Odpowiedz
@kuba_kuba: No i masz odpowiedź czemu Polki takie księżniczki. Jak któraś pójdzie na ONS to traktuje sama siebie jak nierozważną, głupią, słabą istotę. Nie szanuje sama siebie. Nie ma poczucia własnej wartości. A komentarze są takie, że jeszcze dolewają oliwy do ognia.
  • Odpowiedz
@VCO1: chyba mu chodzi o to, że nadziała sie na boltza a teraz zastanawia sie jak to sie stało, jeszcze ma tak #!$%@? zdanie o sobie że potrzebuje opinii innych by podbudować swoje ego. Skoro to było takie nic i super zabawa to skąd ten moralniak? XD pewnie przez patriarchalną opresję w społeczeństwie xD
  • Odpowiedz