Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe. O dziwo nawet mnie zaprosili. Poszedlem tam jedynie ze wzgledu na moja kumpele, bo mnie namawiala. W sumie nawet spoko sie bawilem, alkohol zrobil swoje.. Dzis rano sie budze, a tu takie cudo. Przyjaciolka niby szara myszka 6/10, a tu prosze. Co najlepsze, typek zachowywal sie jak totalny buc i narcyz. kazdego #!$%@? i sie popisywal, no ale jak powszechnie wiadomo chadom takie rzeczy sie wybacza poprzez pryzmat atrakcyjnosci. Ehh, p0lki co wy ze soba robicie?
#przegryw #stulejacontent #seks #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem
bdj3bacza_2k - Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe...

źródło: comment_WyHsYRdlxwJn7kbYddyIOrrAeTmmpPej.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@SmutnyRopuch: przecież to wypok, tutaj każda kobieta powinna patrzeć i szukać gościa który nie ma absolutnie nic do zaoferowania xD

A potem 'bo to zła kobieta była'
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: 99% po takiej sytuacji za tydzień zrobi to samo i będzie tak samo płakać. samice nie myślą logicznie tylko emocjonalnie. wystarczy 'chwila zapomnienia' i chad ma ruchanie
  • Odpowiedz
@FUTdeals: Znaczy możesz mieć coś do zaoferowania ale jak są to takie rzeczy jak:
Bycie sympatycznym,cichym gościem który ma jakieś nietypowe hobby a nie jestem w typie osoby imprezowicza
to sorry ale nie licz na to że będziesz miał branie jak szczupak na żywca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiele osób jak widzę na wykopie nie może się z tym pogodzić
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem logiki kobiet. "Dałam dupy, ale tak naprawdę to nie chciałam, ale dałam bo w sumie trochę chciałam, współczujcie mi."

No jak można pójść się ruchać przez pomyłkę xD "O kurde, potknęłam się i przez pomyłkę siadłam na twojego bolca." I potem żali się każdemu, przecież nikt normalny takich osób nie bierze na poważnie xD ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@luzne0skarpety: Frustracja w przypadku o którym mówię bierze się stąd że ci ludzie rodzą się wyglądem który skutecznie odtrąca od nich płeć przeciwną albo zostają wychowani na #!$%@? społeczne
O ile drugie da się jakoś poprawić to z wyglądem jest znacznie trudniej
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: słabo mnie przekonuje teoria, że nieatrakcyjny wygląd daje prawo do bycia dupkiem i trzeba być wyrozumiałym. Ludzie się rodzą z gorszymi przeszkodami a dalej potrafią być wartościowymi przyjaciółmi.
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: Kiedyś napisałbym: "jak można być tak popi***olonym". Dzisiaj już tak nie napiszę, bo wypok pokazał, że można.

Czasem mam wrażenie, że niektórzy rozwijają się tylko fizycznie, a umysłowo prawie wcale.
  • Odpowiedz
  • 100
@choochoomotherfucker OP ewidentnie dalej w bohaterce wpisu jest romantycznie zakochany i boli go to, że jakiś gościu "użył" jej jako chodzącego masturbatora a ona na to się zgodziła jednoczenie żałując, że tamten nie zostawił jej numeru. OP jest sam sobie winien bo już dawno powinien powiedzieć tej lasce co czuje i albo by się udało albo by był koniec i spokój. A tak OP robi za dostarczyciela atencji czyt. frajera i to
  • Odpowiedz