Wpis z mikrobloga

Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe. O dziwo nawet mnie zaprosili. Poszedlem tam jedynie ze wzgledu na moja kumpele, bo mnie namawiala. W sumie nawet spoko sie bawilem, alkohol zrobil swoje.. Dzis rano sie budze, a tu takie cudo. Przyjaciolka niby szara myszka 6/10, a tu prosze. Co najlepsze, typek zachowywal sie jak totalny buc i narcyz. kazdego #!$%@? i sie popisywal, no ale jak powszechnie wiadomo chadom takie rzeczy sie wybacza poprzez pryzmat atrakcyjnosci. Ehh, p0lki co wy ze soba robicie?
#przegryw #stulejacontent #seks #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem
bdj3bacza_2k - Mirki, co sie #!$%@? to ja nawet nie. Wczoraj mialem spotkanie klasowe...

źródło: comment_WyHsYRdlxwJn7kbYddyIOrrAeTmmpPej.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
Nie moge z was wykopki do waszych piwnic chyba nie dociera, że jednonocne przygody to wsrod dzisiejszej mlodziezy nic nadzwyczajnego.


@oszty: Są ludzie, którzy się szanują i są szanowani a są również ludzie bez szacunku do samego siebie, którzy na żaden szacunek nie zasługują. Szmata to szmata nawet jeśli w BravoGirl napisali Ci inaczej :)
  • Odpowiedz
@Blaskun: Nie chcesz wyzywać, nie znasz historii ich znajomości, ale o alfie i tamponie musiałeś napisać. Żenujące są tego typu komentarze. Przykro, że też tak miałeś, ale po pierwsze nie generalizuj, po drugie OP nazwał ją przyjaciółką, więc to nie była luźna znajomość z wykopu.
  • Odpowiedz
I jeszcze #!$%@? wolnej laski, ze zaluje czegoś co zrobila po pijaku, moze nie w pelni swiadoma, moze ją nawet gość wykorzystał


@oszty: oho widzę, że zaczynamy już robić z kolesia gwałciciela xD bardzo popularny na zachodzie sposób wśród kobiet na radzenie sobie z moralniakiem po puszczeniu się będąc pijaną
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: O jaki piękny content. Typowa różowa jest typowa. Wskoczyła samcowi alfa na bolca, a ten nawet numeru nie zostawił, hahaha... Co za #!$%@?. I jeszcze z OP'a chce zrobić tampon. Dobrze, że odciąłeś się od kobiety. To jedyna słuszna rzecz jaką mogłeś zrobić. Gdybyś kontynuował rozmowę i ją pocieszał to nie dość, że wyszedłbyś na beta-bankomat vide "przyjaciel" (w najgorszym tego słowa znaczeniu), to jeszcze laska poczułaby otuchę. W
  • Odpowiedz
Ludzie, seks to tylko seks. Jak coś jest przyjemne i nikomu nie szkodzi to czemu miałaby sobie tego odmawiać? Na kumpli którzy robią to samo co ona (ONS) też nie możesz patrzeć?


@Kaijot: jakby kumpel puścił się z jakimś szlaufem który rży jak koń, wszystkich irytuje i nie można go spławić, a następny dzień żaliłby się jaką to zrobił głupotę i potrzebował wygadać to też bym na niego nie mógł
  • Odpowiedz
Nie moge z was wykopki do waszych piwnic chyba nie dociera, że jednonocne przygody to wsrod dzisiejszej mlodziezy nic nadzwyczajnego.


@oszty: Złodziejstwo czy zdrady to też nie nadzwyczajnego, ale to nie znaczy, że jest to akceptowalne.
Chciałabyś, żeby kobieta twojego syna tak się prowadziła?
  • Odpowiedz
@bd_j3bac_za_2k: Weź ją olej xDD Najgorsze co może być to zrobić z siebie misiaczka dla "koleżanek" Haha mój znajomy zawsze latał z takimi typiarami. Najpierw dawały dupy na plaży, następnego dnia szły z nim pogadać jak to one źle w życiu mają xDD. Do dzisiaj mu to wypominam przy piwku, bo kurna trzeba umieć określić się w życiu. Czy szukasz foczek tylko na ruchanku czy chcesz czegoś bardziej stałego
  • Odpowiedz