Wpis z mikrobloga

Mam pare pytań

#pytanie

1. WSB Wrocław vs UE Wrocław vs WSB Opole

Która uczelnia? Interesuje mnie kierunek FIR w trybie zaocznym.

2. WSB Opole vs WSB Wrocław - spora różnica?

3. Czy waszym zdaniem jest sens studiować zaocznie nie pracując w zawodzie i raczej nie mając szansy na odbycie praktyk czy stażu, bo służe w wojsku i ciężko by było - chyba ze urlop na 1.5msc bym dostał. Co chce przez to osiągnąć?

-Zrobić studia, podszkolić języki i zrezygnować ze służby w #wojsko na rzecz #korposwiat

Chetnie wyslucham opinii mirków i mirabelek

Edit: tak wiem ren sam temat po raz 1727 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #wsb #studbaza #korpo #rozwoj #studia #opole #wroclaw #pracbaza #jezykiobce #fir #finanse #ekonomia
  • 39
@NiebotycznyWojciech: Idź na WSB, jedyna różnica między tymi uczelniami a UE to prestiż. Różnicy dużej nie ma, sam jestem na FiRze na UE i uczą nas rachunkowości na programach które wyszły z użycia jakieś 15 lat temu XD Gdybym miał drugi raz wybierać to bym się zdecydował na WSB gdzie pod tym względem jest lepiej i nie będziesz się tak męczyć ze zdawaniem
@NiebotycznyWojciech: o ile nie idziesz na sgh, agh czy uj to jaka uczelnie wybierzesz nie ma za bardzo znaczenia.
Znaczenie ma bardziej to gdzie jest, Wrocek ma w #!$%@? więcej korpo od Opola i proporcjonalnie będzie ci o w #!$%@? łatwiej znaleźć jakiś stażu czy praktyki związane z kierunkiem nauki, a potem prace.