Wpis z mikrobloga

Nie przejmuj się, poradzisz sobie ʕʔ. Mama nie może Cię na pewno wyrzucić tak po prostu z mieszkania, jeśli jesteś tam zameldowany ;).
  • Odpowiedz
  • 0
Wiesz babcię, ciotkę szanuję. Jeśli bym na nią nasłał policję odpadają mi dwie osoby które mogłyby mi pomóc w czymkolwiek. Chłodna kalkulacja.

I jeszcze mi mówi że praca to nie przelewki i nie dam rady pracować i się uczyć informatyki jednocześnie.X k---a D

Ok. Padnę na mordę z wycieńczenia i będę miał c-----e oceny. Ale jeśli nawet miałbym w--------ć parapet na śniadanie, a na wieczór srać szkłem. To chcę i skończę informatykę, zostanę tym p---------m programistą choćbym miał uczęszczać na uczelnię do 40 i żyć jak nędzarz.

Bo
  • Odpowiedz
  • 0
@totem Tak planuję po powrocie z Niemiec. Jednak muszę poprawić maturę z matmy. A korepetytorzy są dużo tańsi w moim mieście.

Jestem debilem z matmy i zrozumiałem jak dużo zależy od nauczyciela. Na matmie na studiach miałem na ćwiczeniach ziomka do rany przyłóż, tak wszystko tłumaczył że aż uwierzyłem że może poradzę sobie z majmą. Świetny wykładowca.

A w liceum jak w lesie xD ledwo 2 na koniec z podstawy. Bo
  • Odpowiedz
  • 0
@TeoretycznywielkiBeng c--j wie. Już mnie raz wyrzuciła i spałem u dziadka. To było w liceum, mam bardzo niestabilną sytuację pod tym względem. Może to wyglądać śmiesznie z boku, że hehe bezdomny ale tylko do wieczora xD

Ale to strasznie męczące gdy nie wiesz o co jest kłótnia i czemu to ty jesteś tym złym jak tylko żyjesz i chcesz żyć w spokoju. Ani nie wadzę, nie przeszkadzam, siedzę cicho, to źle.
  • Odpowiedz
  • 1
@Marshalline Na razie mnie olewa i się nie odzywa, z tego co wiem myśli że podejdę do egzaminów we wrześniu. Ale niedługo wyjeżdżam do Niemiec xD więc inba zacznie się na nowo.

Plus jakaś koleżanka zaprosiła ja do byłej stolicy Polszy i ma wyjazd do szpitala więc ma czym się zająć i na razie skutecznie mi się udaje uciec przed "młotkiem".

Ale czuję że to cisza przed burzą. Na razie ogarnąłem
  • Odpowiedz