Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że kierownicy biedronek mają wtyki w straży pożarnej i dostają cynk wcześniej. Sytuacja taka: zrobiłem zdjęcia, pogadałem z kierowniczką, wysłałem pismo do straży. Kontrola była po 2 tygodniach, dostałem nawet zdjęcia z kontroli - nie wykazano uchybień.
A przez te 2-3 tygodnie po zgłoszeniu odwiedzałem sklep i było tak samo #!$%@? jak zwykle.
Teraz nie odpuszczę, jutro idę do biedronek w pobliżu, wysyłam pismo i codziennie będę dokumentował fotograficznie w celu udowodnienia, że biedronki sa sprzątane tylko i wyłącznie na dzień kontroli co może być poszlaką co do korupcji, kolesiostwa
#ewakuacjaboners
  • 37
  • Odpowiedz
dostają cynk wcześniej.


@LM317T: Jeśli to nie jakiś mega nagły przypadek to chyba prawnie muszą poinformować ileś tam przed kontrolą tak jak działa wiele organów kontrolnych w Polsce (Pip, WIOŚ)
  • Odpowiedz
@LM317T: Smutne jest to, że po rozum do głowy dopiero pójdą zarówno kierownicy jak i inspektorzy kiedy coś się stanie. Dobrze zbierać i archiwizować dokumentację fotograficzną, bo po jakimś pożarze z ofiarami może się przydać w procesie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@sops: @Sababukin: przecież to absolutny idiotyzm... To się mija z celem.
"hej, będziemy u was na kontroli, ogarnijcie żebyśmy nic nie znaleźli i od razu fajrant"
  • Odpowiedz
@LM317T: możesz nogawkę spodni rozerwać czy rozdrapać do krwi nogę i mają obowiązek i możesz fotkę jebnąć. Noga boli i niech wzywają pomoc, ty robisz zdjęcie i uraz przez niewłaściwe ustawienie palety na podłożu stałym (czyli nie przechodnio zostawiony na 5 min na paleciaku) w miejscu wyjścia ewakuacyjnego.
  • Odpowiedz
@LM317T:

Prawda jest taka, że kierownicy biedronek mają wtyki w straży pożarnej i dostają cynk wcześniej.

Zanim doczytałem, to myślałem, że chodzi o cynk o tym kiedy będzie pożar.
  • Odpowiedz