Wpis z mikrobloga

Gdy tylko normik zobaczy użalanie się przegrywa, wpada w dziki szał, to amok. Z pianą na ustach pisze posty że to tylko twoja wina, jesteś leniem. To mechanizm wyparcia - oni naprawdę myślą że to kwestia chęci. Chcą wierzyć w to, że to ich własna zasługa, że to normalne życie osiągnęli tylko i wyłącznie swoją ciężką pracą, a nie zrządzeniem sprzyjających okoliczności.
#przegryw #stulejacontent #depresja #feels #tfwnogf
  • 12
@hauser15: poza tym #!$%@? że nic od ciebie nie zależy uwłacza wszystkim ludziom którzy wyszli z ciężkiej patologii i radzą sobie lepiej niż niejeden co miał wszystko podane na tacy od dziecka albo właśnie kolesiom którzy z ryjem 3/10 radzą sobie regularnie z dziewczynami, chciałbym widzieć jak im mówisz w twarz że nic od nich nie zależało bo mieli farta i chciałbym widzieć jak cię wtedy gaszą gromkim śmiechem
@MieszkoPierszy: Przecież tu bardziej chodzi o problemy w głowie,spróbuj skorygować swoją drogę życiową jak np. miałeś Ojca alkoholika,patologiczną niewyedukowaną rodzinę ,wszyscy ci powtarzali że masz się nie wychylać,pokorne ciele dwie matki ssie,nie nauczyłeś się relacji damsko-męskich za młodu,mieszkasz w małej miejscowości itp.itd...Do tego jak cię #!$%@? jeszcze genetyka w postaci niskiego wzrostu i brzydkiej twarzy,to jak z tego wyjść ?
@hauser15 Ja #!$%@? gościu, weź kup sobie jakies patriotyczne dresy, zamów z pasjonata dyszkę kryształa i idź do byle gówno klubu. Nie musisz mieć ryja czy postury, szlaufy za kreskę tak ci #!$%@?ą gonga, że przez 3 dni do tyłu będziesz chodził.
spróbuj skorygować swoją drogę życiową jak np. miałeś Ojca alkoholika,patologiczną niewyedukowaną rodzinę ,wszyscy ci powtarzali że masz się nie wychylać,pokorne ciele dwie matki ssie,nie nauczyłeś się relacji damsko-męskich za młodu,


@Nie_wiem_juz_nic: przecież właśnie napisałem właśnie o takich ludziach którzy z tego wyszli, sam znam takich wielu i też byś znał jakbyś nie siedział w piwnicy

mieszkasz w małej miejscowości


nie chce cię obrażać więc nie napiszę co o tobie myśle, prawie