Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie szacunek dla Daniela Magicala,nie był przygotowany, mysle ze jesli cwiczylby pół roku rozłozylby wystraszonego cwaniaczka Polaczka. Bo tak naprawde brak kondycji go rozlozyl, Polak pokazal bardzo malo jak na tyle lat siłowni.
DANIEL SZACUNEK nie myslalem ze tak dobrze ci pojdzie, a lordoza siedzial przede telewizorem i rżał jak oferma mimo ze sam obsrał zbroje i nie chcial walczyc.
DOBRA ROBOTA PANOWIE!! ps mam nadzieje ze Bystrzak zawalczy z Polakiem.

https://www.youtube.com/watch?v=oPnwGJYQcZ0

#danielmagical #adrianpolak #boxdel #mahonek #patostreamy #bystrzaktv #guzik #amadeuszferrari #rafonix #famemma
  • 14
@wazuup: Sam mówisz że nie był przygotowany. Sam mówisz, że przegrał. Sam mówisz, że nie ma kondycji. Możemy się dowiedzieć na jakiej podstawie uważasz, że mógłby wygrać? Bo udało mu się nie dostać zawału w ciągu 6-minutowej walki?
@wazuup: Co by nie mówić - Daniel - ulaniec, fast foody, kociołki przez kilka lat.
Polak fizycznie wygląda dobrze i w momencie, gdy Magical obalał kolejne flaszki, on pewnie sporą część tego czasu spędzał na jakiejś siłowni.
Mimo wszystko pan Zwierzyński dość solidnie go przetrzymał i Polaczek machał łapkami już ostatkami sił.
Dana przegrał, ale moim zdaniem pokazał wolę walki, bez względu na to, czy się go lubi czy też nie.
@Key96: szanuje to że pojawił się w klatce,że przetrzymał Polaka i wiem że gdyby chłop dłużej trenował to zlinczowałby tego pozerka( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mówie tu o sprawach rodzinnych które wtrącasz, wątek był o walce .tfu na ciebie
@wazuup: nie trzeba na siłkę chodzić by się dobrze bić w klatce, ale Adrian Polański ogólnie żyje na sportowo i podobno 5 lat trenuje boks czego nie było widać na ringu. Dobrze się ruszał i lepiej ciosy zadawał od Daniela Magicala. Daniel Magical ma serce do walki, poprawi kondycję, ciosy i dojedzie nie jednego youtubera. Tylko niech przestanie pić całkowicie najlepiej. Szacunek Daniel Magical za walkę.