Wpis z mikrobloga

CO JEST K@RWA Z WAMI LUDŹMI NIE TAK?

Takie mamy znalezisko https://www.wykop.pl/link/4392349/wywrocila-sie-lodz-z-migrantami-ok-100-osob-nie-zyje/
Wywróciła się łódź z migrantami. Ok. 100 osób nie żyje. Około 100 migrantów utonęło po przewróceniu się łodzi na Morzu Śródziemnym u zachodnich wybrzeży Libii – podała w piątek libijska straż przybrzeżna. Udało się uratować 14 osób. Straż przechwyciła też dwie łodzie z 200 migrantami.

Komentarze tam są chyba gorsze od tego co pisywano w Der Stürmer Streichera, czy w Przyjacielu Ludu Marata. Czy wy serio nie macie sumienia? To, że to się oni potopili, a nie TY zawdzięczasz cholernemu przypadkowi w miejscu urodzenia. Kobiety, dzieci, całe rodziny, których jedynym marzeniem było spokojnie i dostatnio żyć sprowadzacie do czegoś gorszego niż zwierzęta, bo o psiaka utopionego płaczecie. Wklejam jeden, serio nie mam siły kompilacji robić bo bym się popłakał ze stanu ludzkości, a szczególnie Polski i polaków.

No i gdzie są katole do bronienia godności ludzi? Czemu to znowu musi robić gimboateista? Moralność od siedmiu boleści, tylko dla ochrzczonych i naszych, a reszta jak indianie czy czarni g@wno katola obchodzą.
#neuropa #zalesie ##!$%@? #bekazkatoli #gimboateizm
źródło: comment_7wob4lIwhP6WnJo2dLfpufN6nCWx8qXa.jpg
  • 157
@lakukaracza_: No raczej w dokumentach odnośnie tych potopionych osób nie znajdziesz informacji, czy to byli Muzułmanie, czy Pastafarianie, tudzież ludzie niewierzący. Ale z tego, co mówi ciocia Wikipedia, wyczytałem, że w Libii mieszka około 6 mln ludzi, z czego aż 97% ludności praktykuje "religię pokoju". Oczywiście nie tylko Libijczycy marzą o "european dream", ale w tych północno-afrykańskich krajach, sytuacja jest analogiczna. Nie zakładam, że jesteś naiwnym lewakiem, ale to jest naturalna
@Usmiech_Niebios: Problem jest taki, że jestem sam na chacie. Dzieci na wakacjach, żona u mamy do wieczora, więc zamiast pograć i skończyć Wiedźmina3 uprawiam masochizm połączony z dowartościowywaniem się na wykopie. Pewnie żona by była w domu robiłbym coś innego. Tragedia co?
@lakukaracza_: każdy czasem wchodzi poczytać rzeczy których nie lubi. Ale wszystko w moderacji, w umiarkowaniu. A mam wrażenie że wypok to jednak konik główny. A kiedy wygrywa z Wiedźminem to już w ogóle ;)
Ogólnie nie wiem co Ci poradzić, ja np jestem z osób czytających i dla mnie książka często >> wykop, polecam Diunę, Lema, Dukaja, Ellisona - który odszedł ostatnio - z takich lepszych autorów sci - fi. Wyjście
@Usmiech_Niebios: Czytam dużo, a już sf to wszytko, np mam przeczytaną całą twórczość Philip K. Dicka, a połowa jego książek ledwo daje się przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie przeczytam jednej książki tygodniowo to mną trzęsie - taki objaw choroby mam już od 20 lat. Często też czytam jedna książkę w kółko do posrania, tak mam z Drogą do zniewolenia Hayeka. Dukaja o dziwo lubię Czarne
Nie rozumiem.


@AveMen:

Empatia (gr. empátheia „cierpienie”) – zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób (empatia emocjonalna), umiejętność przyjęcia ich sposobu myślenia, spojrzenia z ich perspektywy na rzeczywistość (empatia poznawcza).


Za każdym razem jak widzę zdjęcia martwych dzieci uciekających przed wojna, przypominam sobie o moim dziadku, który w 1944 uciekał z Warszawy, oraz o mojej babci, która przez ponad rok żyła w lesie i przeżyła dzięki pomocy innych ludzi, którzy przygarnęli ja
@lakukaracza_ Wymagasz od innych miłosierdzia choć sam masz go dla tych, którym zarzucasz ich brak mniej niż dla psa. Liczysz na empatię jednocześnie lżąc innych ludzi? Stajesz w obronie jednej grupy społecznej i jednocześnie aktajujesz kolejna. Może zamiast szukać winnych naokoło, zrób coś konstruktywnego i pomóż choć jednemu czlowiekowi w potrzebie, zamiast wymagać tego od osób których nienawidzisz.
śmierci NIEWINNYCH ludzi.


@lakukaracza_: oplacenie przemytnika aby nielegalnie przerzucil cie przez granice + zgubienie dokumentow w tych trudnych warunkach mimo ze smartfon kazdy ma nawet niezalany nie jest zgodne z prawem.
@prawa_reka_sorosa: Nie mam wypranego mózgu zachodnimi ideologiami i bardziej jest mi szkoda osób, z którymi czuję jakąkolwiek więź. Poza tym kto bardziej cierpi trafiony kulą na wojnie bezrozumny dzieciak czy dorosły Mężczyzna, który jest świadomy ile mógł jeszcze zrobić, jak beznadziejna jest jego sytuacja? Zupełnie nie szkoda mi np. bab, których cierpienia fizyczne mógłbym oglądać 24/7 bo po prostu nie czuję z nimi jakiegokolwiek powiązania oraz części wspólnej (oraz wpływa na
@AdolfHitler_byl_polakiem powinniśmy pomóc u nich w kraju jednocześnie nie niszcząc naszego (I tak stojącego nad przepaścią)

Amerykanie i Polacy mieli i mają podobną kulturę i tradycję (jakby nie patrzeć, Amerykanie to Brytole)
Kraje afrykańskie różnią się diametralnie od krajów europejskich, tego nie powinno się mieszać.
Pomoc? Ok dajmy im wędkę ale u nich, nie u nas
Nie będzie wam do śmiechu już niedługo. baby was zniszczą a tylko wspomniecie moje słowa. Już teraz mają więcej praw od nas, a wystarczy że oskarży was o molestowanie idziecie do więzienia za niewinność.
@AveMen:

Nie mam wypranego mózgu zachodnimi ideologiami i bardziej jest mi szkoda osób, z którymi czuję jakąkolwiek więź


Ale jak mordują chrześcijan w Afryce których na oczy nie widziałeś i którzy żyją całkiem inaczej niż ty to pewnie bardzo to przeżywasz? .. Ja nie twierdzę, ze mam jakąś wieź z ludźmi którzy uciekają ze wschodu ale nie oznacza to, że mam się cieszyć z tego że giną (a takie burackie komentarze
@lakukaracza_: Winę za znieczulicę ponoszą europejskie elity i mainstreamowe media które przymykają oczy na dysproporcję i pochodzenie migrantów, którzy z kolei nie szanują prawa o ochronie granic, na które poszły miliony euro na unifakcję i zabezpieczenie tych zewnętrznych granic projektu jakim jest UE.

Caritas i polskie organizacje NGO zbierają kasę na utrzymanie uchodźców przebywających w ośrodkach dla zbiegłych w Libanie, co jest bardziej opłacalne niż ściąganie tych ludzi do Europy. Ale
Dokładnie tak, Unia Europejska powinna wysłać dobre łodzie i statki do Afryki tak by migranci mogli bezpiecznie dopłynąć do brzegów Europy i by mogli zostać bezpiecznie zwróceni do Afryki. Też uważam że bezpieczeństwo powinno być ponad podziałami i skoro migranci ryzykują swoje życie i zdrowie, to powinni robic to w sposób jak najbardziej bezpieczny.
@lakukaracza_: Tez juz kiedys o tym pisalem. Polska cofnela sie o jakies 50-80 lat mentalnie dzieki PiSowi (juz w latach 90 bylo chyba lepiej), na dodatek tez jak sam pewnie wiesz - Boga w Polskim Kosciele Katolickim nie bylo, nie ma i nie bedzie, bo niestety glownie ta wspolnota jest zasilana przez złe jednostki.