Wpis z mikrobloga

CO JEST K@RWA Z WAMI LUDŹMI NIE TAK?

Takie mamy znalezisko https://www.wykop.pl/link/4392349/wywrocila-sie-lodz-z-migrantami-ok-100-osob-nie-zyje/
Wywróciła się łódź z migrantami. Ok. 100 osób nie żyje. Około 100 migrantów utonęło po przewróceniu się łodzi na Morzu Śródziemnym u zachodnich wybrzeży Libii – podała w piątek libijska straż przybrzeżna. Udało się uratować 14 osób. Straż przechwyciła też dwie łodzie z 200 migrantami.

Komentarze tam są chyba gorsze od tego co pisywano w Der Stürmer Streichera, czy w Przyjacielu Ludu Marata. Czy wy serio nie macie sumienia? To, że to się oni potopili, a nie TY zawdzięczasz cholernemu przypadkowi w miejscu urodzenia. Kobiety, dzieci, całe rodziny, których jedynym marzeniem było spokojnie i dostatnio żyć sprowadzacie do czegoś gorszego niż zwierzęta, bo o psiaka utopionego płaczecie. Wklejam jeden, serio nie mam siły kompilacji robić bo bym się popłakał ze stanu ludzkości, a szczególnie Polski i polaków.

No i gdzie są katole do bronienia godności ludzi? Czemu to znowu musi robić gimboateista? Moralność od siedmiu boleści, tylko dla ochrzczonych i naszych, a reszta jak indianie czy czarni g@wno katola obchodzą.
#neuropa #zalesie ##!$%@? #bekazkatoli #gimboateizm
Pobierz
źródło: comment_7wob4lIwhP6WnJo2dLfpufN6nCWx8qXa.jpg
  • 157
zamordujesz żonę


@Usmiech_Niebios: Wszystko by się zgadzało, ale to własnie dzięki niej do tego nie dojdzie. Bez rodziny i leków kto wie co do głowy by mi uderzyło. Pewnie tak by się skończyło:

- wysoki sądzie nie żałuje, zrobiłbym to ponownie i jestem z tego dumny
@lakukaracza_: możemy śmiało podziękować centralnie sterowanemu systemowi nauczania, który od pokoleń nie uczy Polaków myśleć samodzielnie, a jedynie wyrabiać skrajne opinie na podstawie papki zapodanej z tej czy z tamtej strony. tu mamy efekty.
@Usmiech_Niebios: Nie wyładowuje się na nikim, to właśnie wykop daje mi możliwość dania upustu temu co siedzi głęboko we mnie by oszczędzić tego rodzinie. To, że jestem chory nie jest powodem by zajmować się ogródkiem zamiast tego co mnie od zawsze interesuje. Pozostawienie polityki i całej reszty jak to nazwałeś byłoby dla mnie prawdziwym końcem.
to właśnie wykop daje mi możliwość dania upustu temu co siedzi głęboko we mnie by oszczędzić tego rodzinie.

@lakukaracza_: ale zobacz na swoją reakcję, bycie tutaj nie jest dla Ciebie miłe, nie jest przyjemne, sprawia Ci ból.

bo bym się popłakał ze stanu ludzkości, a szczególnie Polski i polaków.

Uważasz że to jest zdrowe dla Twojego stanu psychicznego? Że to jest ten upust którego szukasz? Nie musisz wyładowywać się na innych,
@K_R_S: Nie da się uczyć fizyki i religii w tym samym budynku, stawiając te same oceny w dziennikach i na świadectwach bez szkody dla fizyki. Wywalenie religii do salek i zaprzestanie udawania, że jest to przedmiot równie ważny jak np matematyka powinno być początkiem.
@lakukaracza_: tego nie wiem, bo nie jestem ekspertem od edukacji. znam się natomiast jako tako na ekonomii i wiem, że gdyby w Polsce prywatne instytucje mogły opracowywać własne programy nauczania i konkurować ze sobą, to poziom nauczania w Polsce, jak i płace nauczycieli wzrosłyby.

oczywiście musiałoby się to wiązać ze zniesieniem obowiązku zrzucania się na państwową edukację w podatkach lub całkowite zlikwidowanie państwowej edukacji, bo inaczej mielibyśmy sytuację jak w służbie
@Usmiech_Niebios:
Maluje on uczucie, odsłania urojenia, odpowiada na milczące pytania, wyjaśnia wątpliwości, rozwiązuje trudności, jednym słowem, zadośćczyni wszystkim atomom najżarliwszej ciekawości. O autorze najsłynniejszy! O szczęśliwy Don Kichocie! O wsławiona Dulcyneo! O krotochwilny Sancho Pansa! Obyście każde z osobna i wszyscy razem żyli przez nieskończone wieki ku zadowoleniu i rozrywce żyjących...Pan chce wymknąć się po raz trzeci i powrócić do swego, wedle nich obłędnego, rycerstwa.

Widocznie mam coś podobnego :(
Stresory
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lakukaracza_: No raczej w dokumentach odnośnie tych potopionych osób nie znajdziesz informacji, czy to byli Muzułmanie, czy Pastafarianie, tudzież ludzie niewierzący. Ale z tego, co mówi ciocia Wikipedia, wyczytałem, że w Libii mieszka około 6 mln ludzi, z czego aż 97% ludności praktykuje "religię pokoju". Oczywiście nie tylko Libijczycy marzą o "european dream", ale w tych północno-afrykańskich krajach, sytuacja jest analogiczna. Nie zakładam, że jesteś naiwnym lewakiem, ale to jest naturalna
@Usmiech_Niebios: Problem jest taki, że jestem sam na chacie. Dzieci na wakacjach, żona u mamy do wieczora, więc zamiast pograć i skończyć Wiedźmina3 uprawiam masochizm połączony z dowartościowywaniem się na wykopie. Pewnie żona by była w domu robiłbym coś innego. Tragedia co?
@lakukaracza_: każdy czasem wchodzi poczytać rzeczy których nie lubi. Ale wszystko w moderacji, w umiarkowaniu. A mam wrażenie że wypok to jednak konik główny. A kiedy wygrywa z Wiedźminem to już w ogóle ;)
Ogólnie nie wiem co Ci poradzić, ja np jestem z osób czytających i dla mnie książka często >> wykop, polecam Diunę, Lema, Dukaja, Ellisona - który odszedł ostatnio - z takich lepszych autorów sci - fi. Wyjście
@Usmiech_Niebios: Czytam dużo, a już sf to wszytko, np mam przeczytaną całą twórczość Philip K. Dicka, a połowa jego książek ledwo daje się przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie przeczytam jednej książki tygodniowo to mną trzęsie - taki objaw choroby mam już od 20 lat. Często też czytam jedna książkę w kółko do posrania, tak mam z Drogą do zniewolenia Hayeka. Dukaja o dziwo lubię Czarne