Wpis z mikrobloga

CO JEST K@RWA Z WAMI LUDŹMI NIE TAK?

Takie mamy znalezisko https://www.wykop.pl/link/4392349/wywrocila-sie-lodz-z-migrantami-ok-100-osob-nie-zyje/
Wywróciła się łódź z migrantami. Ok. 100 osób nie żyje. Około 100 migrantów utonęło po przewróceniu się łodzi na Morzu Śródziemnym u zachodnich wybrzeży Libii – podała w piątek libijska straż przybrzeżna. Udało się uratować 14 osób. Straż przechwyciła też dwie łodzie z 200 migrantami.

Komentarze tam są chyba gorsze od tego co pisywano w Der Stürmer Streichera, czy w Przyjacielu Ludu Marata. Czy wy serio nie macie sumienia? To, że to się oni potopili, a nie TY zawdzięczasz cholernemu przypadkowi w miejscu urodzenia. Kobiety, dzieci, całe rodziny, których jedynym marzeniem było spokojnie i dostatnio żyć sprowadzacie do czegoś gorszego niż zwierzęta, bo o psiaka utopionego płaczecie. Wklejam jeden, serio nie mam siły kompilacji robić bo bym się popłakał ze stanu ludzkości, a szczególnie Polski i polaków.

No i gdzie są katole do bronienia godności ludzi? Czemu to znowu musi robić gimboateista? Moralność od siedmiu boleści, tylko dla ochrzczonych i naszych, a reszta jak indianie czy czarni g@wno katola obchodzą.
#neuropa #zalesie ##!$%@? #bekazkatoli #gimboateizm
lakukaracza - CO JEST K@RWA Z WAMI LUDŹMI NIE TAK?

Takie mamy znalezisko https://w...

źródło: comment_7wob4lIwhP6WnJo2dLfpufN6nCWx8qXa.jpg

Pobierz
  • 157
@lakukaracza_: Tak już działa ludzka psychika ¯\_(ツ)_/¯
Ludzie z odległego miejsca, o zupełnie innej kulturze, często z wartościami sprzecznymi od naszych, nie mówiąc już o tym że odpowiadający za sporą ilość zamachów terrorystycznych w naszym otoczeniu, nic dziwnego że ludzie patrzą na nich jak na zagrożenie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mechanizmy_obronne
@lakukaracza_:

Czy wy serio nie macie sumienia?


Lata dehumanizacji i propagandy robią swoje.

Wklejam jeden, bo serio nie mam siły kompilacji robić bo bym się popłakał ze stanu ludzkości, a szczególnie Polski i polaków.


Niekoniecznie Polaków i Polski. Równie dobrze Wykop może przyciągać takie jednoski, a dodatkowo wiele osób nie wypowiada się w takich tematach i mogą mieć je na czarnej liście. Nie ekstrapolowałbym tego na cały naród.

@szaremyszki:

Równie
@lakukaracza_: Oczywiście że nie twierdzę że sądy i wszystkie nasze siły porządkowe to farsa, wręcz przeciwnie, jestem niesamowicie wdzięczy że istnieją jakieś organy utrzymujące porządek.
Organizacji tych wymiarem sprawiedliwości nazywać nie lubię, bo sprawiedliwość różni ludzie mają inną, jak dla mnie wszystkie te organizacje mają na celu głównie utrzymywanie porządku i usuwanie zagrożeń, bo tak jak u sporej części zwierząt występuje u nas potrzeba bezpieczeństwa, którą często za wszelką cenę
@lakukaracza_: Postulowanie zatrzymywania siłą ludzi nielegalnie przekraczających granicę (po coś w końcu ona jest) nie świadczy o zezwierzęceniu, ale cieszenie się ze śmierci tych ludzi faktycznie może nie być w dobrym guście. Polityka odnoście uchodźców to straszna porażka. Skończy się wojna i co wtedy zrobią z tymi ludźmi, odeślą z powrotem? Ktoś ich ewidencjonuje, pilnuje w ogóle?