Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz wpis, bo wczoraj zrobiłem to już bardzo późno, a serio mam ochotę coś z tym zrobić.

Mam takiego człowieka na roku... Straszny cham, największy buc chyba na całej uczelni. Siedzi na grupach roku, >wydziałowej i całej uczelni i co i rusz atakuje ludzi, którzy próbują się czegoś dowiedzieć, chamsko im odpowiada.


No i cóż, trochę mu nie wyszło, bo po raz trzeci uwalił jeden egzamin i tym samym w tym roku do obrony już nie podejdzie >o ile w ogóle pracę napisał). No i na naszej grupie, po informacji o ocenach z tego trzeciego terminu wywiązała się >dyskusja, bo ktoś zapytał innych o oceny i on napisał, że ma dwa, a ja sobie polubiłem ten komentarz.


Jedyne co zrobiłem. Polubiłem jego komentarz.


I on nie dość, że pod tą samą dyskusją pisze komentarz "A żebyś zdechł" to jeszcze dostaje na priv wiadomość pic rel.


Zastanawiam się, co z nim zrobić, bo długo ignorowałem jego zaczepki ale gościu przegiął. Najwyraźniej bardzo go piecze >pewna część ciała, że ja w poniedziałek podchodzę do obrony mojej pracy.

Mireczki, poradzicie?


#studbaza #bekazpodludzi
Viarus_ - Wrzucam jeszcze raz wpis, bo wczoraj zrobiłem to już bardzo późno, a serio ...

źródło: comment_p9jxsj5L1Blwqd6A13SdCqAeXlKm6Ove.jpg

Pobierz
  • 142