Wpis z mikrobloga

@dokaduka: O tym między innymi mówię i to też u Gonciarza lubię. Śmieszne jest to, że nie można się luźno wypowiedzieć raz na jakiś czas, na mniej codzienny temat, bo zaraz cię nazwą pseudointelektualistą.
Hur dur jak można wtrącić swoją własną opinie na jakiś trudniejszy temat? Czemu ten pseudointelektualista nie napisze książki od filozofii skoro taki mądry?
@vind: Polak któremu wyszło to oczywiście trzeba go hejtowac


@vvertoi: W łeb się #!$%@?. Wiesz jak wygląda typowy filmik Gonciarza? Jedzie w egzotyczne miejsce i pokazuje swoją obleśną gębę. Cały czas. Do tego #!$%@? takie smuty, że się słuchać nie daje.
Jak dla mnie to może i za te filmiki 100 koła miesięcznie kasować. W moich oczach pozostanie marnym jutuberem i nie, nie przez polaczkowatość, ból dupy, hejt, czy co
@FELIX90 Ale ból dupy xD

Nie chcecie to nie oglądajcie, mnie nawet nie interesują tytuły kogoś kogo nie oglądam, a tym bardziej jakbym miała jakiś hejt do kogoś xD

Typowe wykopki xD


@HarleyQuinn: większość nie ogląda gonciarza przez to że jest hipokrytom. Lubiłem jego wersję o japoni (kilka odcinków tam było) ale potem zapytaj beczkę to był obrzydliwy hejt pod płaszczykiem intelektualnej rozrywki, dodatkowo nagrał materiał dla hejt stop, a wszyscy
@Alodnog: tak jak napisałem oglądałem łącznie kilka minut. Po kilkadziesiąt sekund bo nie mogłem go znieść. Raz trafiłem jak opowiadał o tym, że dostał zlecenie od jakiejś dużej firmy (bodaj Samsung czy Sony) i chwalił się tym jakby było to jakieś hiper osiągnięcie.

Tak btw to w ogóle nie rozumiem o czym ma być jego kanał. Opowiada o tym jak żyje, co robi, itd. Co mnie niby ma obchodzić co robi
@Flypho: no i co? każdy ma swój sposób na życie i może robić co chce.
@PiersiowkaPelnaZiol: ja tam nie widzę nic takiego. Przecież ma rację, że media mogłyby promować ciekawe filmiki (niekoniecznie jego) zamiast koncentrować się na patusach. Poza tym warto tu przytoczyć twoje samozaoranie: masz czelność wyzywać kogoś od patologii kiedy w tym samym momencie zachowujesz się tak samo jak oni? ;) a jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy nim