Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: ja tam nie widzę nic takiego. Przecież ma rację, że media mogłyby promować ciekawe filmiki (niekoniecznie jego) zamiast koncentrować się na patusach. Poza tym warto tu przytoczyć twoje samozaoranie: masz czelność wyzywać kogoś od patologii kiedy w tym samym momencie zachowujesz się tak samo jak oni? ;) a jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy nim a isamu to chyba tylko dlatego, że nie chcesz jej widzieć.


@vvertoi: nie
  • Odpowiedz
To widzowie okazali się być zwierzętami, przecież on nie nawoływał do hejtu.


@vvertoi: tak po czym wiele razy podkreślał w filmach jak to jego widzowie są intelektualną elitą po czym tworzy materiał hejt stop a mimo że słyszał co zrobili jego widzowie nawet się do tego nie ustosunkował. To już musisz mieć zaślepione oczy by nie widzieć że jest hipokryta.

Pozdrawiam (dalej nie odpisuję bo w sumie napisałem wszystko co
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol przecież takie buce nie potrafią przepraszać, czego oczekiwałeś?

W ogóle kuriozalne jest, że bóldupienie, że przegrywa się w konkursie na jakość, samemu robiąc #!$%@? jakości vlogi (zarówno pod kątem technicznym, jak i merytorycznym) tylko dlatego, że ma się większy zasięg od innych, którzy wkładali więcej wysiłku w tworzenie treści.

No ale wszyscy to piszemy bo on wygrał ŻYCIE. My jesteśmy przegrańcami - leżymy pijani pod mostami, żony nas biją, a
  • Odpowiedz
@skorpion666: Jezus stary wyluzuj XD przecież to jest jego praca by nagrywać filmiki takie jakie się sprzedadzą, po to te clickbaitowe tytuły XD przecież on nie nagrywa do szuflady tylko dla sporej publiki
  • Odpowiedz
@linca_pau: Nie ma to jak uciśniony obrońca clickbaitowych tytułów. Widzisz idiotę co musi wabić ludzi sprzecznymi tytułami to nie oglądaj a nie tłumaczysz patologię.
  • Odpowiedz
@Alodnog: ale ja go nie hejtuje. Też go oglądałam, propsowałam tylko znudził mi się. To było zbyt przewidywalne, efekciarski montaż, refleksyjny Krzysiu i clickbaitowe tytuły. Ponieważ on przestał ewoluować, ja przestałam być ciekawa dalszych odcinków bo wszystkie były ludząco podobne. Nie mówię że nie można go lubić.
  • Odpowiedz