Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie wczorajszy stan mundialu i naszło mnie na przemyślenia. Najbardziej szkoda mi tu ś.p. Pawła Zarzecznego, któremu nie było dane skomentować co się #!$%@? na #mundial. Mówił, że w piłce widział już wszystko i przestał się nią emocjonować. Myślę, że zdziwiłby się oglądając #mecz #reprezentacja z Japonią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego codzienne godzinne nagrania stanu mundialu na #weszlofm z udziałem Pawła byłyby prawdziwą kopalnią złota.
Pozdrawiam Panie Pawle, jeśli to czytasz!
#zarzeczny #weszlo
milten6 - Oglądam sobie wczorajszy stan mundialu i naszło mnie na przemyślenia. Najba...

źródło: comment_54WKls10CCB5kyyKRYDmS5gQDfsu9Ntn.jpg

Pobierz
  • 14
Gimbusy co wami? Czym mialby sie zdziwic? Nie pamietasz chocby skandynawskiego 2:2?


@lekkonieobecny: może tym, że tamto było ustawione i dogadane, a Polacy bez dogadywania się i bez żadnych korzyści pozwolili Japończykom wyjść z grupy? XD
Przed śmiercią prowadził program w telewizji Republika, w którym dał się poznać jako osoba pełna żalu do kaptializmu i wrogości wobec osób przedsiębiorczych.

Dodatkowo wypowiadał się pewnie i z tonem eksperta w sprawach o których nie miał pojęcia (coś jak Ziemkiewicz).

Pomimo to oglądałem jego materiały bo miał ogromną charyzmę i bez wątpienia był ciekawym człowiekiem.