Wpis z mikrobloga

Podaję oficjalny komunikat Wykopowego Turnieju Szachowego 2018!

1. Organizatorzy
whoru xD

2. Termin i miejsce gry
Rozpoczęcie turnieju następuje 2 lipca 2018r. o godzinie 21:37. Miejsce gry: Lichess tylko i wyłącznie!

3. System rozgrywek i tempo gry
Turniej jest otwarty dla wszystkich chętnych!
System rozgrywek to "double elimination", czyli drabinka pucharowa podzielona na drabinki "wygrywów" oraz "przegrywów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Turniej jest zgłoszony do rogalowej oceny rankingowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tempo gry to 12''+3' (tj. 12 minut na partię z inkrementacją czasu o 3 sekundy po każdym posunięciu). Gracze w danej partii mogą również ustalić między sobą inne tempo gry.
Kolor bierek w każdej partii powinien zostać wylosowany automatycznie. Zakazuje się wyboru koloru przy tworzeniu partii.
Każda partia z serwisu Lichess ma swój adres URL. Wskazanym jest, aby pod tym wpisem wkleić link do gry oraz oznaczyć swojego rywala. Jeśli ktoś linku nie wklei lub rozegra partię w innym serwise niż Lichess, nie ma prawa do reklamacji ewentualnego oszustwa!
Poprawny przykład zgłoszenia wyniku partii: @whoru vs @m__b : 1 - 0 @ https://lichess.org/lFDdSmKMvnRS

4. Warunki uczestnictwa
W turnieju brać udział mogą wszystkie konta na Wykopie poza zielonkami, które stworzyły konto po utworzeniu tego wpisu.

5. Zgłoszenia
Zgłoszenia możliwe są wyłącznie poprzez plusowanie tego wpisu lub mojego pierwszego komentarza pod tym wpisem. Nie przyjmuję zgłoszeń w formie PW! Do turnieju również dopisuję osoby, które plusowały ten wpis.
Zgłoszenia potrwają jeszcze do 1 lipca 2018r. godziny 22:00 Po tym terminie zgłoszenia będą indywidualnie rozpatrywne przeze mnie do momentu, dopóki nie zostanie rozegrana pierwsza runda z drabinki przegranych (w takim wypadku osoba, która spóźniła się z zapisem będzie dopisywana do drabinki przegranych).

6. Harmonogram
Harmonogram dostępny jest tutaj. Daty oznaczają ostateczne terminy, do których powinna zostać rozegrana partia (do godziny 23:59). Harmonogram nie jest sztywny, jeśli będę słyszał, że jest za mało czasu na rozegranie partii to harmonogram będę uaktualniał. Póki co dodałem 8 rund, z biegiem turnieju będę obserwował jak to idzie wszystko i dodawał nowe daty kolejnych rund.

7. Nagrody
W turnieju przewidziana została nagroda w postaci książki "Program szkolenia szachistów na III kategorię", której rozdanie dokonam po zakończeniu turnieju wśród osób, które rozegrały swoje partie. Mam tutaj na myśli wszystkie osoby, które zagrały swoją partię w terminie i nie oddały walkowera (bez znaczenia czy wygrały swoją partię czy przegrały).

8. Uwagi końcowe
Jeśli jest ktoś jeszcze kto chciałby ufundować nagordę dla np.: zwycięzcy/autora najładniejszej partii/najlepszej mirabelki proszę o kontakt na PW. W grę wchodzę jedynie nagrody rzeczowe.

Chciałbym z tego miejsca przestrzec wszystkich tych, którzy myślą o oszukiwaniu. W szachy gram nie od wczoraj także wyłapanie takich gagatków zajmie mi dosłownie chwilę. Skutkiem oszustwa jest dyskwalifikacja z turnieju bez ostrzeżenia oraz zakaz gry w następnych edycjach Wykopowych Turniejów Szachowych (a przynajmniej w tych, których ja będę organizował). Moja decyzja, jako arbitra, będzie nieodwołalna

Uczestnikom zaleca się obserwację tagu: #wykopowyturniejszachowy, gdzie być może będę wrzucał aktualizacje związane z turniejem.

Moje konto LiChess: lis3k

Jeśli o czymś zapomniałem to wszelkie uwagi mile widziane.

Przy każdorazowym kojarzeniu nowych par będę wołał pozostałych uczestników turnieju także proszę ogarniać powiadomienia.

#szachy #wykopowyturniejszachowy ##!$%@? #grybezpradu #sport #rozrywka #wykop


  • 144
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (299)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @powaznyczlowiek @buszmen007 @MarlboroGold @Fuv @MrShaq @JakTamCoTam @xniorvox @glebinowy_glab @Racjonalnie-do-przodu @innewiadro @tyrytyty @Retoryk @grzeslbn @stellan @DerpishCat @AliShaheedMuhammad @bthzz @K0jtek @Slamowir @savanna @Kressska @Boros @hctkko @Sniper10200 @Vikary999 @Futyporyt27 @mtos @kryszaldo @baRRets @pieczo @woczak_chess @wypoke @Bluszczo @KmgT @
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (271)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @tr00ci0 @Metinczyk @tentego_owego @hetman64 @Snokholland @Laksa @Kuncioso @Konki @coolpa96 @m__b @Freakz @Oxymesteron @Herbatnik @luki478 @AGS__K @ak1980 @wizjoner1988 @Drabii @Grendi @Borsuk673 @filip6464 @jaqqu7 @wyje_Bane @bliss @TaYler @sQ4nl @oba-manigger @bociana_dziobie_szpak @evm1401 @Wu70 @TauCeti @Nr29 @Wyimaginowanypsychoanalityk @SameMinusy @